Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Besárgult a fehér cipőm,...

Besárgult a fehér cipőm, kimoshatom?

Figyelt kérdés
Vettem egy fehér Lacoste edzőcipőt, nagyon szép, nagyon szeretem és semmi baja azon kívül hogy besárgult. Próbáltam már kézzel mosni, vettem rá fehérítőt is, de nem sokat segített rajta. Elvileg nem szabadna mosni, de azon gondolkoztam hogy valami nagyon kímélőre beraknám mégis. Mennyi az esély rá hogy még hordható lesz? Kidobni nem lenne szívem de így elég csúnya.

2012. aug. 31. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen megengedem. :D..

egyébként én a Converse cipőm(jó,a Lacoste hoz képest olcsóság) de én azt rengetegszer kisúroltam hogy szép fehér legyen,és egyszer be is tettem a mosásba(még tudtam hordani utána).Szerintem beteheted,de vedd ki félúton vagy kímélőre rakd ahogy mondtad.


Vagy ! vidd el tisztítóhoz,és garantáltan nem tesznek kárt benne.De ez a megoldás meg pénzbe kerül.

hát sok szerencsét ,és szép fehér cipőt kívánok :D..

2012. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

domestosos víz?

Mondjuk, hogy nem tudjuk milyen anyagból van nehéz tanácsot adni.

2012. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 vászonból van
2012. aug. 31. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!