Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell egy kendőt rákötni...

Hogy kell egy kendőt rákötni a csuklóra?

Figyelt kérdés
Vettem egy olyan divatos (nem nagymamás) kendőt, és fel szeretném kötni a csuklómra és ott hordani, mert sokakon látom manapság. A múltkor megláttam egy srácon, megkérdeztem hogy csinálja, megmutatta és mondom oké ebböl semmit nem értettem, meg nekem kicsit vékony a csuklóm. Nem tudnátok leírni vagy videót-képet mutatni arról hogy lehet divatosan felkötni hogy jól nézzen ki? Sehol nem találok ilyet az interneten..

2012. aug. 31. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
háromszögbe hajtod, feltekered, és rákötöd
2012. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van, de légy kicsit kreatívabb, ha már legalább háromszor megpróbálod, akkor biztos, hogy egyszer sikerült is..vagy mit vársz tőle,hogy nézzen ki?a csuklóra kötött kendőben az a jó, hogy összevissza van, laza. szerintem tök mindegy hogy kötöd fel, nem fog jobban kinézni, ha betanulsz valami videós dolgot.(mindenhogy jó)
2012. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Háromszögbe hajtva a a leghosszabb oldala majdnem 1 méter: 80 cm. Tehát így kicsit.. meg vékony a karom :/
2012. aug. 31. 17:08
 4/4 anonim válasza:
hajtsd félbe és úgy még az egyenes oldalán hajts be 2-3at :) majd kösd fel a csuklódra énis úgy hordom !! :)) ;)
2013. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!