Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű lányok! Ti milyen...

Kis mellű lányok! Ti milyen melltartót hordtok?

Figyelt kérdés

Ha lehet linkeljetek.

Utána olvastam...push up meg ilyenek,de konkrétan?

Engem nagyon zavar,hogy kicsi a mellem...

és akiknek kicsi volt,változott?Mikor?

16/L



2012. aug. 31. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Sportot hordok. A push up nem mutat jol es kenyelmetlen
2012. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta ugyanolyan, kb semmi. Sokáig nem hordtam, 17 évesen meguntam, hogy totál nem esztétikus, akkor én is push upot kezdtem el hordani(én turiban vettem és egy noname fehérneműboltban). 20 évesen már ezt a csalást nem bírtam elviselni (ha vetkőzésre kerül a sor, elég kellemetlen a különbség) és azóta olyat hordok amiben alig van szivacs, csak épp annyi, hogy ne érezzem annyira kellemetlenül magam és ne látsszon át a mellbimbóm (intimissimi, tezenis).
2012. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!ment a zöld

Ha lehet kort és nemet is írjatok:)

2012. aug. 31. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a push-upot. A legtöbb melltartót annyira telepakolják szivaccsal, hogy alig van hely a cicinek. Nekem ezek nagyon kényelmetlenek. Szivacs nélkülit hordok, vagy olyat, amiben csak kevés szivacs van. Az nem csinál hatalmas melleket, de szépen megemeli és formálja őket anélkül, hogy lelombozó lenne vetkőzéskor.
2012. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én push up-ot hordok, mert kivágott felsőket hordok. Nekem ez a kényelmes.
2012. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem iszonyú kicsi a mellem és nagyon sokáig szenvedtem vele, évekig dupla szivacsbetétet tettem a melltartóimba, de most egy ideje megtaláltam a számomra tökéletes melltartót: intimissim super push up. nem olcsó, mert 25€ egy (nem magyaro.-n élek, ott nem tudom, mennyi), de megéri, mert tényleg folyamatosan ezt hordom és nagyon jól néz ki!
2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nevem Earl válasza:
100%
Az hogy kort kértél megértem de nemet minek, xddddd
2012. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bellinda Beauty Push Up

Nekem ez a legszebb, a menyasszonyi ruhám alatt is ez volt.

Egyébként akkora a mellem, mint egy 11-12 éves kislányé. Illetve most, 34 éves koromra picit teltebb lett, mert felhízókúráztam magam 50 kg-ra. (45-ről)

29 éves koromig nem hordtam melltartót, pont én is amiatt, hogy ne okozzak csalódást annak a 2 pasinak, akivel életem során sikerült összejönnöm. Nem mondom, többel is lehetett volna, de kölcsönös vonzalomra törekedtem azért, még ha nem is volt sok lehetőségem válogatni. Tulajdonképp a melleim hiánya tönkretette majdnem az életem. Csak azért majdnem, mert kölcsönös szerelembe tévelyegtem egy sráccal, aki látható hiányosságaim ellenére igen megkedvelt. Na, azután kezdtem el sminkelni, meg melltartót hordani, miutn összejöttünk, azt akartam, hogy büszke legyen rám.

De most aztán nagy bajban lennék, ha szakítanánk és új kapcsolat kezdődne, bizony nem tudom, mit tennék, mert a kitömött melltartóim miatt most már valóban meglepő lehetek ruha nélkül:(

2012. szept. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak sportmelltartot hordok.

26 L

2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Èn 15 vagyok,nekem sem nagyon nagy a mellem,pont ma vettem melltartôt.75 s et..( nem pus up osat) nèztem vannak elèggè kitömöttek,nagyon tetszett a kinèzetük.. igazából ezekeket a kismellü csajsziknak találták ki :)
2013. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!