Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmert kellene hordani...

Milyen farmert kellene hordani egy olyan lánynak, akin van egy fölösleg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de van rajtam egy kis plusz. A csípőnadrág alapból nem jöhet szóba, az ugye kilőve. Most legutóbb olyat vettem, ami majdnem a köldökömig felér, kb egy 5 cm-vel van alatta. Az a baj, hogy ha övet fűzök be, hogy ne csússzon le, az is összeszorít annyira, hogy oldalt kibuggyan az úszógumim, ha nem húzom elég szorosra, lejjebb csúszik, akkor még jobban kibuggyan az úszógumim...

Igyekszem épp ezért olyan felsőket hordani, amik a mellnél testhezállóak, és lefelé bőek, de mégis zavar ez a nadrág probléma...



2012. szept. 1. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik, de ha nagyobb méretet veszel, szerintem állhat jól. Legalábbis nekem bejött. Elég ívelt alakom van és ha 1-2 mérettel nagyobbat veszek, akkor olyanok is jól állnak, amikről nem is gondoltam volna. (Így vettem L-es méretű csőgatyát pl. úszógumi nem buggyan ki és tök csinos.)
2012. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de épp ez az, hogy lecsúszik, ha meg megszorítom az övet, megint kibuggyan :(
2012. szept. 1. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát annyira ne szorítsd meg, hogy kibuggyanjon.
2012. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!