Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúzban iskolába?

Matrózblúzban iskolába?

Figyelt kérdés
Első évnyitóm lesz matrózblúzban, és bejáró leszek. A bejárók otthonról is így indulnak már el? VAgy később veszik át a blúzt? Magassarkúban, vagy anélkül?

2012. szept. 1. 17:39
 1/6 anonim válasza:

a lényeg,hogy évnyitón már így legyél.az a te dolgod,hogy mikor veszed át,de gondolom nem a buszon vagy a vonaton akarsz öltözködni,mert az iskolában már abban kell lenned.

és később se vedd át,főleg ha 9.es leszel.

magassarkú...ahogy érzed.

2012. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mehetsz matrózblúzban. Nem fognak hülyének nézni, tudják hogy évnyitó van. Nekünk nem volt matrózblúzunk, de a buszon én is ünneplőben mentem. Nem öltöztem át.

A cipő mindegy, ahogy jól esik.

2012. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

matrózblúzba menj, mert a suliba már érdekesen fognak rád nézni ha nem abba vagy, és gondolom a suliba öltöznél át. úgy h nyugodtan menj matrózblúzba, én is abba szoktam menni.

a cipő teljesen mind1 nem a blúztól függ h milyen cipőt veszel fel.

2012. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ott bármi közbejöhet, találkozol valakikkel, elmegy az idő, nem tudsz átöltözni...

Engem most úgy néz ki, hogy bevisznek, de amúgy buszra felvenném bár utálom. Mindenhol évnyitó van, nyilván tudják hogy ez szokás.:D Én ünnepség után át fogok öltözni szerintem, meg magassarkút veszek, viszont balerina ott lesz táskámban.:)

2012. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is első évnyitóm lesz, matrózblúzban (már most utálom!) bejárós leszek, és már itthon felöltözök, matrózblúz-fekete szoknya-fehér topánka. én a magassarkút nem vállaltam be, mert ballagáson 1 óra alatt már fájt a lábam és minden bajom volt.
2012. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. szept. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!