Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma volt az évnyitóm, balerinac...

Ma volt az évnyitóm, balerinacipőt vettem fel. Szerintetek mi okozhatta a problémát?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a balerinacipőt, a mai évnyitóra, harisnyával vettem fel, mert úgy csinosabban állt a lábamon, egész nap rajtam volt, most értem haza délután 5-re, és nagyon büdös volt a lábam, muszáj voltam lezuhanyozni.

Lehet a harisnya miatt?

Ti tapasztaltatok már ilyet amikor topánkát hordtatok?



2012. szept. 1. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a harisnya miatt,de a cipő miatt is,ha műbőr vagy olcsóbb anyagból készült.
2012. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a balerina műbőr volt vagy műanyag akkor attól is bebüdösödhetett a lábad vagy a nejlonharitól is,főleg ha ez a kettő együtt volt rajtad:D Bár a nejlonhariban akkor is büdi lesz a lábad ha bőr balerinában vagy..,sajnos!
2012. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cipőtől is lehet, ha műbőr, de a harisnyától is. Cipő inkább okozza amúgy.
2012. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Izzadt a lábad. Szerintem csak ennyi van.
2012. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem lehet akármilyen balerínacipőm az összesben büdi a lábam :S úgyhogy szerintem attól volt.
2012. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is minden balerina cipőm büdös a lábam. Lehet az akármilyen anyagból.. Sajnos ez van..:(
2012. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cipőben* bocsi:D
2012. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nekem volt ilyen, és csak beleizzadt a lábam a cipőbe!

Csak ennyi! ;)

2014. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!