Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni (Bp-n) fekete...

Hol tudok venni (Bp-n) fekete csipkés fehérneműt elfogadható áron?

Figyelt kérdés

Kb. 8.000 Ft alatt szeretnék venni fekete csipkéset, bugyit harisnyatartóval és melltartóval, ami igazán vonzó.

Az a baj, hogy az intimissimi, women' secret számomra drága. Tudtok ajánlani valami olyan helyet, ahol jó a minősége és árban is elfogadható?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. szept. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesco, de komolyan, tök jók vannak néha. Vagy H&M.
2012. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, a tesco-ban nézegettem,de nem találtam olyan bugyit, ami harisnyatartós. :)
2012. szept. 1. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Tezenisben is ki lehet fogni néha jókat. Tavaly 4700Ft-ból vettem egy csipkés gyönyörű melltartót és hozzávaló csipkés bugyit, plusz selyem melltartót a bugyijával és szintén a hozzátartozó harisnyatartóval! :) Szóval nagyon megérte. Akció idején mindig benézek, de azt sajnos nem tudom, hogy mikor lesz megint leárazás.
2012. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harisnyatartós bugyi? Az nem csak külön van? Ha csak "alkalomra" kell, akkor javaslom az olyan melltartós fűzőket, amiken van harisnyatartó (nekem pont ilyen van csipkés és fekete) és ahhoz csak bugyi kell. Fentieken kívül New Yorkerben is vannak ilyesmik nem túl drágán.
2012. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, hogy külön van,de pár napja láttam a több ilyet a neten és nagyon megtetszett.

Egyébként igen, csak "alkalomra" szeretném és szerintetek a harisnya tartót is találok ezekben az üzletekben, hogyha mégse kapnék harisnyatartós bugyit? :)

2012. szept. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!