Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap, évnyitóra, ti milyen...

Holnap, évnyitóra, ti milyen ruhát vesztek fel?

Figyelt kérdés
Rendes ünnepi, vagy valami lazábbat?
2012. szept. 2. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt már ez a kérdés... uncsi már.
2012. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, pedig direkt megnéztem az első oldalt. Akkor meglesem az ottani válaszokat.
2012. szept. 2. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
HÁT NEKEM MUSZÁLY A MATRÓZBLÚZ
2012. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egyenruhába kell menni(ami egy blúz),ezért ahhoz felveszek egy fekete csőszoknyát,és egy fekete balerinacipőt,ha minden jól megy. Kiegészítőket még nem tudom,nem volt időm kitalálni. Egyébként át fogok szerintem öltözni...de hogy mibe,azt még nem tudom. (Felújítás van a házban:S)
2012. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tetszenek a matrózblúzok, meg az egyenruhák, de nálunk nincs.
2012. szept. 2. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Fodros blúz, fekete minicsőszoknya, egy fehér platform masnis magassarkú, talán harisnyát is veszek fel.
2012. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is szeretem a matrózblúzt

1. olyan fillingesek

2. nincs az hogy jaj te kínaiba vetted én meg 10 000-ért


örülök hogy van :)

(van még kitűzőnk is)


általánosba jársz még? mert ott nekem se volt egyencucc


2. válaszoló

2012. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk muszáj ünnepit, mert a polgármester is odatolja a pofáját. Úgyhogy fekete csőszoknyát, fehér blúzt, fekete magassarkút meg a suli nyakkendőt. 16l
2012. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Éééén is imádnám a matrózblúzt, vagy az egyencuccot...csak kár, hogy nálunk sincs.. :/

Én egy felül fehér, mell alatt viszont már fekete, és kicsit bővülő felsőt, fekete csőnacit és fekete balerinacipőt veszek fel.


15L (10.-es :P )

2012. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem pénteken volt, nekünk is "odatolta a pofáját a polgármester":D rendes ünneplőbe, + suli nyakkendő....hát borzalmas volt az "ünnepség" nagyonnagyonnagyon hosszú, elég sokan rosszul lettek mert a tűző napon kellett állnunk, szorosan egymás mellett...
2012. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!