Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek volt/van CIRCA cipője,...

Akinek volt/van CIRCA cipője, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Minőség, kényelem, ár/érték arány érdekelne főként :)

2012. szept. 2. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Április óta nyúzok egy ccs.com-ról rendelt(talán 7-8 ezer ftnak megfelelő dollár volt) Lopez 50-et. ( [link] )

Suprához és legfőképp conversehez mérten meglepően jól tartja magát pedig szinte mindennap a circát hordtam.Színét is viszonylag jól tartja(piros supra egy nyár alatt nagyon kifakult és elkopott).Probléma csak annyi volt vele,hogy a saroknál lévő "bélés" szövetének a varrása kicsit elkezdett foszlani az első pár használat után,de azóta se romlott az állapota.Kényelme kb. egy szinten van a supra cipőkkel(tehát kényelmes),talán negatívumként csak azt tudom felhozni,hogy kicsit nehezebb a cipő.De egyértelműen tartósnak bizonyult számomra.

2012. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez elég jól néz ki :D És köszönöm a korrekt leírást! Egyébként milyen Suprához/Converse-hez hasonlítottad?
2012. szept. 2. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Converseből egy jó pár sima magas szárú és egy rövid szárúm volt,de szinte mindegyiken valahol szakadt a vászon vagy levált a gumitalpból egy rész vagy csak elkopott 3 hónap alatt és ennek hatására untam meg a magyar boltok önkényes 16-19e ft-os árazását és kezdtem el rendelni kintről ahol mellesleg tripla akkora a választék.Suprából idáig egy ilyen volt( [link] ) és egy ilyen( [link] ).Mindkettőnek gyorsan kopott a gumi talpa és erősen fakultak.A magasszárúnak a saroknál ki is szakadt egy bélés darab pedig vigyáztam rá.
2012. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dorkóm nekem is van, bár nem hordom minden nap; valószínűleg ezért nem tapasztalom azt (még), amit te. Supra is akad, de ezzel sincs gondom (eddig). Csak most agyalok valami új márkában, amit eddig nem ismertem, és most éppen a Circa-t nyomozom :D
2012. szept. 2. 19:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ilyen vászon Suprákra (fakulás, kopás) már máshonnan is hallottam kritikákat. De ezek szerint a Circa nem ilyen :D Amúgy ccs.com-ról simán szállítanak Magyarországra?
2012. szept. 3. 17:33
 6/8 anonim válasza:
3 ismerősömből 3-nak volt valami problémája a circa cipőjével :D Vagy a talpa ment szét, vagy belül kezdett szétesni/szétszakadni. Mellesleg én is vettem egy igen drága circát tavaly szeptemberben (25000 volt), bőrből készült és 3 hét után kezdett az orránál szétrepedezni/kilyukadni. Mikor visszavittem ráfogták a nem megfelelő méret kiválasztására, mikor ugyanolyan méretű a lábam mint a cipő, de még ha úgy is lenne, ahogy mondták, hogy lehet, hogy 3 hét után szétmegy egy ilyen méregdrága cipő?? :D és még nem is gyötörtem agyon....csak sétáltam benne.
2013. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmmmm, akkor egy ilyen, egy olyan tapasztalat. Na majd meglátjuk, hogy alakul :D
2013. jan. 31. 11:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy mégiscsak megkockáztattam egyet, majd kiderül, hogy én milyen fogtam ki :D
2013. márc. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!