Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzős top. Felvennéd?

Fűzős top. Felvennéd?

Figyelt kérdés

Van egy fehér fűzős felsőm, az üzletben nagyon tetszett, ezért megvettem. Otthon azonban elbizonytalanodtam, és nem merem felvenni.

Spagettipántos, fehér ezüst mintákkal, mell alattig fűzős (nem lehet teljesen összehúzni), és ki van belőle a hasam.


Nem merem felvenni, mivel elég sokat mutat mellben is (kicsit dekoltált, totál összefűzni nem lehet) és a hasam sem takarja teljesen.


Nagyon ribis? Szerintetek se lehet hordani?


18/L


2012. szept. 4. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Képet, kérlek.

Nem vagy egy József Attila, aki el tudja velem képzeltetni a dolgokat :)

Nincs mit az elkövetkezendő hasznos válaszokért.

2012. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mutass róla képet, és megmondom, hogy felvenném-e 20/L
2012. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy éved, hogy eldöntsd, hogy jövő nyáron hordod-e. (ősz van)

AMit leírtál, abból arra következtetek, hogy kánikulában fel lehet venni, de jobb lenne, ha felraknál képet, vagy linkelnél hasonlót google-ról

2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
képet!
2012. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kép nélkül tényleg nehéz megmondani.

Mondjuk meleg van még, úgyhogy szerintem én felvenném, mert nekem ilyen a stílusom, de ha neked ez sok és rosszul éreznéd magad benne akkor ne vedd fel inkább.

2012. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!