Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a combfix...

Szerintetek ez a combfix nagyon kirívó? Ti felvennétek ilyen hátul fűzőset az utcára?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 4. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez mekkora kamukérdés.

Amúgy vedd fel, de ne csodálkozz, ha üzletszerű szolgáltatást várnak tőled.

2012. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamukérdésnek szánom. Szolidabb ruhához gondolnám, amiből azért nincs ki a seggem..
2012. szept. 4. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt szolidabbhoz? :D Meglátnék egy csajt ilyen combfixben egyből beszűkülne az alsógatya. Tényleg kicsit ribancos, de valakinek ki kell tűnni.
2012. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez hálószobára való,nem utcára,ne viccelj..
2012. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem megy a stílusomhoz, szoktam ilyet hordani, és szeretem. Goth vagyok. Egy szolid ruhához nem tudom elképzelni... valahogy nem illik össze. Ez egy szexi miniszoknyához való.
2012. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
combfixet nem az utcára találták ki
2012. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nevem-senki ***** válasza:
Combfixet nem mutogatjuk, a nadrág vagy szoknya mindig eltakarja, így olyan, mint egy sima harisnya. Helyette ott a combzokni.
2012. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, szexi minihez!


De ha lehet, ne a suliba, hanem mondjuk buliba, bárba, diszkóba, koncertre! Ott semmi probléma vele.


Én szívesen hordok ilyeneket, olyat is, amiből kilátszik a harisnyakötő/tartó, de általában csak akkor, ha a párommal megyek valahova, mert bizony jönnek a megjegyzések meg a tekintetek. Egyedül nem biztos, hogy bevállalnám, vagy csak lány társasággal.

2012. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!