Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogy szoktátok...

Lányok, ti hogy szoktátok felvenni a tangabugyit? Amikor rajtatok van széthúzzátok a feneketeket?

Figyelt kérdés

Most vettem életem első tangáját. Ha nem húzom szét akkor szépen lassan becsúszik a fenekembe, ha igen akkor viszont teljesen bevág. Tehát a vége így is úgy is az, a tanga teljesen bent lesz a fenekemben.

Nem tudom, ti hogy szoktátok, ezért kérdezem. Köszönöm! 15/L



2012. szept. 5. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Pont ez a lényege a tangának. Ott kell lennie, hogy mi levehessük :D
2012. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Éppen azért kerülnek át a fenekedből a puncidba a baktériumok, mert a tanga belecsúszik, és átviszi őket. :)
2012. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Felveszem úgy, hogy ne vágjon be (ehhez kell hogy a bugyi a méreted legyen, a kisebb bevág rögtön, a nagyobb meg nem túl jól áll), aztán mikor becsúszik, kihúzom. nem szoktam ezen agyalni hogy hogy csináljam, ahogy jön. Mindig igyekszem diszkréten megigazítani hogy ne érezzem kényelmetlennek.
2012. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
A tanga olyan hogy bevág, ez a normális, ezért is utálom én annyira, rettentő kényelmetlen és egészségtelen.
2012. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
én inkább a csípő és a francia bugyikat preferálom , am. meg ja azért tanga mert bevág , lehet hogy idővel hozzászoksz
2012. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De arra vagyok kívánci, hogy mikor felveszitek széthúzzátok a feneketek?

2012. szept. 5. 16:19
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem húzom szét.
2012. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem is értem miért kell széthúzni.?

Simán felveszed, mint egy bugyit, az meg "odaáll a helyére", (ha jó a méret). És igen, belemegy a seggedbe. Ez a lényege.

2012. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogyha széthúzom, akkor még jobban bevág.
2012. szept. 5. 18:16
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

akkor ne húzd szét!!!!

nem tudom mit tudsz ezen annyit problémázni...

2012. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!