Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a sárga H&M es...

Laci911 kérdése:

Szerintetek a sárga H&M es férfi farmert 21 éves fejjel fel lehet venni?

Figyelt kérdés
Ezt nagyon a fiatalokra lett tervezve?

2012. szept. 6. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ hogy mivel kombinálod.Mert például egy rózsaszín pólóval(csak az elrettentés végett) elég szörnyű lenne az összhatás.De például szürkével,feketével és fehérrel szerintem lehet jó.

Amúgy 21 évesen nem vagy még olyan öreg!:)

2012. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te is fiatal vagy még... szóval felveheted. talán 25 éves kor felett (vagy ezen dolgozó korosztálynál) furcsa. :D
2012. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

De ha nem vagy biztos a sárgában,akkor szerintem egy ilyen barna is nagyon jó választás lehet.(talán még jobban és többféleképpen is lehet kombinálni,mint a sárgát.)

[link]

2012. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted, bár a barna nekem is jobban tetszik. :)
2012. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a barna öreges, én fel nem venném
2012. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rózsaszínt nem szánékoztam fel venni, zöldel esetleg?azt halloTam az a parositâs az azt jelenti ,hogy irigy....
2012. szept. 6. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

Szerintem nem öreges a barna.

A zöld sem lenne rossz,de akkor valami sötétebb zöldet válassz,már ha a gatyád olyan rikító.;)

2012. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia itt is! :) Épp a másik kérdésedre válaszoltam. Nekem is nagyon bejön az a sárga nadrág a H&M-ben. Vettél olyat végül? Én is majdnem, aztán eszembe jutott, hogy egyszer volt sárga pulóverem, és a létező összes rovar megkörnyékezte.
2012. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!