Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a ruha/össze...

Szerintetek jó ez a ruha/összeállítás? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. szept. 7. 10:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a felső. A cipővel abszolut nem passzol. Szoknya,cipő maradjon vajszínű felsővel.
2012. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A ruhadarabok közül csak a cipő passzol a szoknyával, tehát a felsőt cseréld le. Vagy ha a felsőt mindenképp fel akarod venni, akkor vegyél alá sötétebb topot, fekete szoknyát, és sötétebb cipőt.
2012. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam fekete cipővel és fekete szoknyával, de szerintem úgy nagyon snassz, nem tetszett. :( Lehet kicsavarodott az ízlésem, de nekem így jobban tetszik. Rétiniggeres helyett én a japán kimonókhoz látom hasonlónak, ezért gondoltam, hogy sushizni pl milyen jó lenne, ja és nem hiszem, hogy az a mutogatós fajta, mivel nyakig ér, igaz más melltartóval kellene. Köszi a válaszokat!
2012. szept. 7. 11:11
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Szerintem a lila felső és a szoknya együtt nagyon rendben van. Viszont a melltartó tényleg nem passzol. A felső alá egy ilyesmi csőtopot tudnék elképzelni a szoknya színében:

[link]

És ha a cipő is olyan színű lenne, mint a szoknya, úgy lenne az igazi :)

2012. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, van is egy hasonló topom, azt veszem fel alá!
2012. szept. 7. 12:53
 16/25 anonim ***** válasza:
53%

Nekem tetszik ez az összeállítás. A színek is jók. A cipő színével megegyezik a felső egyik virágmotívumának színével. Az külön jó, hogy szoknya eltérő színű!! Én szerintem ennyi szín kell!

Feketébe öltözött fiatal lányok szerintem nem mutatnak olyan jól. Kellenek a színek mindenképp! A színek divatosak, és amiket te választottál nem ütnek el egymástól.

De a felső alá én is vennék egy toppot, hogy ne látszódjon át a melltartó.

Szóval szerintem bátran felveheted ezt így, mert a mai divatban pont az a lényeg hogy nem kell hogy minden ruhadarab + kiegészítő passzoljon egymáshoz. Legyen egy-két színegyezés és a többi legyen másmilyen.

2012. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Na még egyszer. :)

Szóval: a cipő színe megegyezik a felső egyik virágmotívumának színével.

2012. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A felső nem jó egyrészt látszik a melltartó másrészt ehhez a mini szoknyához nem illik válassz hozzá inkább piros,kék,fehér,fekete színű felsőt és a cipőben is ilyen szín variációkat ajánlok:)

És még vmilyen bizsut hozzá esetleg övet:D

2012. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm Muporka, egyet értek veled. Nekem nagyon tetszenek pl a Sugarbird ruhák amik tele vannak színnel és különlegesek.

[link]

[link]

[link]

[link]


Én imádom az élénk színeket ezért örültem, hogy tavasszal-nyáron divatba jöttek csak azt sajnálom, hogy őszre megint visszatérnek a komor árnyalatok. :(

2012. szept. 7. 13:27
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem is tetszenek azok amiket belinkeltél! Főleg az utolsó ruha összeállítás a szembetűnő: narancs, lila, szürke! :) De nagyon jól néz ki!

Mind jó!

Én is színesen öltözködöm.

Hát igen, télen kicsit nehezebb.

Bár ősszel olyan jók ezek a színek felvéve: narancs, piros, sárga, rozsda, barna, arany, bordó.

Szóval az ősz színek... Ezeket is lehet jól kombinálni! :)

2012. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!