Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A józsefvárosi piacon lehet...

A józsefvárosi piacon lehet kapni kamu DC cuccokat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
elég szégyen vagy...
2012. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vetted a fáradtságot,hogy ezt ide írd?Akkor vedd úgy,hogy Te még egy fokkal is lejjebb vagy. :P
2012. szept. 8. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Műbőr övet(fekete) "DC" fém övcsattal lehet kapni. Más nagyon nincs ami DC hamisítvány!
2012. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most éltem át egy bibliai szintű kiábrándulást, mert a hozzászólásodból ítélve, nem valami kiskamasz lehetsz, aki ugyan csóró, de azzal akar be illeszkedni hogy (kamu) márkás cuccai vannak, de akkor nem értem neked mi a franc szűkséged van ilyenre...
2012. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, miért probléma, szégyen, lenézendő dolog ez itt mindig, hogyha valakinek tetszenek bizonyos cuccok, de nincs pénze az eredetire, megveszi az utánzatot.

Nem telik mindenkinek márkás cuccra, de attól még szeretne olyat, ami tetszik neki. Így megveszi, ami elérhető számára.

Erre miért kell fújjolni? És egyeseket miért zavar?

Szánalmas ezek alapján leszólni valakit.

Ez nem arról szól, hogy "megveszem, had higgye a sok hülye, hogy eredeti és qrva drága volt."

Én is vettem pár "utángyártott" D&G cuccot, mert a páromnak ez a monogramja, és ezért tetszettek.

+ az Ed Hardy cuccok stílusát is imádom, ellenben lesz@rom, hogy ki mit gondol róla (eredeti-e vagy sem, mennyibe kerülhetett, stb.) De van belőle eredetim is, meg utánzat is.


A kérdésre sajnos nem tudom a választ, de mikor megláttam, már számoltam a kötekedőkkel...

2012. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Négyes és ötös nagyon köszönöm a válaszaitokat,nagyon intellektuálisak vagytok :).Így igaz,nincs rá pénzem pedig jól kinéző cuccok,de ha még lenne rá pénzem akkor is sajnálnék egy pólóra 9000 Forintot.
2012. szept. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!