Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusotok? Mi a...

Milyen a stílusotok? Mi a kedvenc szettetek, amiben mindig jól érzitek magatokat? Miben mentek bulizni? Iskolába/munkába? Mik a kedvenc kiegészítőitek? Van piercingetek/tetoválásotok, ha igen, hol/milyen?

Figyelt kérdés
Sok választ! :)

2012. szept. 9. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A stílusom mostanában egyszerű, és kezd egyre nőiesebb lenni (magamhoz képest) mert eddig fiúsabban öltözködtem.

Amit szeretek az a bővebb felső, farmerral és vászoncipővel.

[link]


[link]


és ilyesmi csak rózsaszínben: [link]


A másik kedvencem:

Nadrág: [link]


ilyesmi felsővel [link]


ilyen boleróval: [link]


balettcipővel.


Ha bulizni megyek, akkor is egyszerűen öltözködök, farmer vagy jeggins, egyszerű fekete toppal vagy kivágott felsővel, és vagy tornacipő de ha jó idő van balettcipő pl: ebből több szín van


Iskolába megint hasonlókban.


Kedvenc kiegészítőim a fülbevalók, sok szép darabom van :) De szeretnék hosszú nyakláncot, és gyűrűt is :)


Nincs tetoválásom, piercinget akartam egy medusa-t, de meggondoltam magam :)

2012. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetemre: balerina cípő vagy magassarkú, farmer, farmerszoknya, sok mintás harisnyám van, lazább póló vagy ing. Télen magassarkú bokacsizma, csizma és térdfölé érő lapos csizma, ha esik a hó.

Kedvenc szettet nem tudok hirtelen, attól függ reggel mihez van kedvem, mindenben jól érzem magam.

Bulizni: kivágott felső miniszoknyával vagy miniruha (ez is kivágott vagy hátnélküli) és egyértelműen platform magassarkú, télen magassarkú csizma :)

Kiegészítők: sok van: sok fülbevalóm van (nagyok), hosszú lánc, rövid nyaklánc, sokféle medálom van, karkötők,gyűrűk.

Köves orrpiercingem van.

Tetoválást idén szeretnék a nyakamra.


23/L

2012. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld!
2012. szept. 9. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A fülem tele van csillogó piercingekkel.


Munkában: nem sminkelek, hajam kontyban, póló, sportos pamut térdnadrág, klumpa. (ez a praktikus ott), semmi ékszer a fix piercingeket persze maradnak.


Munkán kívül hétköznapokon: passzos farmernadrág, tornacipő, vászoncipő vagy balerina. Színes pólók, színes pulcsik (nőies fazon). Feltűnő, színes vagy csillogó karkötő, egyszerű, szolid smink. Leengedett kivasalt hosszú haj.


Buliban: csillogó ékszerek, csillogó smink. Ruházatom évszaknak és alkalomnak megfelelően változó, de valami csillogó vagy színes mindenképpen van benne.


A nőies, feltűnő ruhadarabokat szeretem. Hétköznapokon inkább praktikusan, alkalmakkor szexisen öltözködöm. :)


25/N

2012. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: kihagytam, hogy bulira enyhén begöndörítem a hajam, gyűrűket, nyakláncokat is teszek fel.
2012. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyetemista vagyok, mindenféleképpen a nőies öltözetet részesítem előnyben bár néha a lazább sportosabb csajosabb oldalt képviselem. Magassarkút szívesen hordanék de kerékpárral busszal vayg gyalog járok a suliba és elég idétlenül nézne ki , ráadásul gyorsabban kényelmesebben közlekedem lapos cipőben.

Iskolában: időjárástól függően hosszú vagy rövid nadrág én farmert hordok legszívesebben , felső vagy ujjatlan póló avgy vmiylen blúz, rá ha hűvösebb van akkor ilyen rövidebb farmerkabát.

Észrevettem hogy már jobban érzem magamat a sima egyszínű ruhákban, már nem nagyon kedvelem a nagyfeliratú mintájú felsőket, a pötty vagy néhány szolid csík még elfogadható.

Kiegészítőim: ezüst ékszereket viselek . Nem pakolom magamra az összeset cska néha egy vékony ezüstnyaklánc , vagy pár gyűrű van rajtam. Érdekes hogy karkötőt valahogy nem hordok. Fülbevalók közül is a dugósakat jobban szeretem .

16 évesen rámjött egy láz hogy én is szeretnék piercinget tetoválást, de így utólag visszagondolva örülök hogy szüleim nem engedték. Nekem nem tetszik egyik nemen sem. Álláskeresésnél se veszik jó néven főleg ha egy komoylabb céghez megyek .

22/l

2012. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj a bulit kihagytam!

BUliba mindenféleképppen magassarkút húzok, és vmilyen passzentos nadrághoz pl cicanadrághoz felveszek egy hosszabb csinosabb felsőt. Smink ilyenkor erőteljesebb. Hétköznap egyébként csak a szememet hangsúlyozom egy picit szempillaspirállal és a felső szemhájamra húzok egy vékonya vonalat. Buliba pedig a szemhéjamat is kimázolom :D ami illik a szerkómhoz.De amúgy ritkán járok bulizni . A hajam hosszú kb hátközépig ér kivasalva kiengedve hordom, vagy feltűzve lófarokba. Próbálkoztam már midneféle hajkreációkkal de valahogy nekem se a konty se a félig feltűzött se a begöndörített hullámos haj nem tetszik magamon.

22/l

2012. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvemtől függ, eléggé váltogatom a stílusokat, van hogy egyik nap magassarkú bokacsizmában szűk farmerben és elegáns ingben megyek suliba, de van hogy bőgatyában, tornacipőben és egyszerű felsőben.. a sok karkötő mindig rajtam van, meg 2 nyakláánc és sok gyűrű ezek így hozzám tartoznak. A személyiségem is olyan hogy laza és nőies egyszerre( ha a második leírt összeállítást veszem fel, akkor se nézek ki fiúsan :P )Buliba általában magassarkú+szűk farmer vagy leggins+ kivágott felső

És mindig, nagyon szeretem a nagy méretű táskákat (általában műbőr vagy az a szövött anyag)

2012. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!