Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én tartom gáznak ha...

Csak én tartom gáznak ha valaki tele aggatja magát a hatalmas feliratú márkás ruhákkal?

Figyelt kérdés
Én iszonyú gáznak tartom ha valakin pl van egy puma póló rajta meg egy adidas kardigán, meg egy nike melegítőnadrág...
2012. szept. 11. 10:13
 1/10 A kérdező kommentje:
jaa és hozzá valami megint más márkás cipő
2012. szept. 11. 10:14
 2/10 anonim ***** válasza:

Legalább látszik ,hogy tele van pénzel az illető! :D

Egyébként szerintem tényleg sok, legyen egy márka max 2 egyszerre fajta. Legyen egy adidas melegítő és pl egy nike cipő, az még úgy oké is.

2012. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igénytelen, ha valakin egyszerre 5 különböző márka virít!Olyan, mintha kék-lila-piros-fehér-zöld színekben lenne egyszerre. Nevetséges.

Én mellesleg kerülök minden márkát, egyáltalán nem érdekel,hogy milyen márkájú ruha van rajtam, sőt, jobban érzem magam, ha egy snassz felső és nadrág van rajtam. Sokkal egyedibbeket találok egy noname üzletben, mint pl. egy Puma boltban, és legalább a városban úgy megyek végig, hogy nem azért néznek, mert én vagy az ezredik Fila táskás és hasonló, hanem mert fogalmuk sincs, honnan van a táskám, mert senkin nem láttak még olyat.=)

2012. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az. de az még gázabb, ha valaki olyan státuszszimbólumokat hord, mint pl a D&G öv (amúgy mikor elmegyünk a barátnőmmel a bolt előtt, mindig röhögünk egy sort, hogy milyen nagypapás ingek vannak a kirakatban :D) vagy a LV tatyó (na ez még nevetségesebb).
2012. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég gáz, főleg hogyha ócska divatmárkákról van szó.
2012. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ha látok egy illetőt akin márkás dolgok vannak, nem egyből a ruháit nézem hanem először a személyét, ha normális akkor nincs vele gondom


Egyébként nem olyan nagy dolog ha valakin márkás cucc van, az már viszont ciki ha 5féle márka van rajta :D


Nekem nike felsőmhöz nike cipőm van, de ez pont elég

2012. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ennyire elvinni magatokat. Én sem szeretem a Nagy márkajelzéseket egy ruhán, de már szinte azt mondjátok, hogy gáz a márkás ruha. Elég, ha én tudom mit viselek és aki ért hozzá úgyis látja hogy jó minoségû darabok. A D&G és a társai pedig nem a tiniknek vannak.
2012. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is gáz még akkor is ha nem ócska hanem valami drágább márka is van rajta ahogy irtad :S
2012. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hetes: de igen, javarészt a tiniken vannak ezek a holmik, sajnos legalább annyi felnőtt emberen is.
2012. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
max hamisítványok vannak tiniken, nem azok a holmik. a D&G nem arra fekteti a hangsúlyt, hogy minél nagyobb márkajelzés legyen a cuccon. észre sem vennéd h az van rajta de a lényeg, h ő tudja
2012. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!