Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vegyek fel egyszerű...

Mivel vegyek fel egyszerű fehér pólót? Magába túl unalmas, kéne hozzá valami. Szerintetek? Ti hogy hordjátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl inget vesztek rá meg ilyenek.. Mert én nem nagyon tudom kihasználni a fehér pólómat mert magába nagyon tesipóló hatása van :D mivel dobhatnám fel? Hogyan variáljam?
2012. szept. 11. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Színes farmerral. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, de ha még beleférsz abba a korba, akkor már ez is dob rajta.
2012. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.Lány vagy fiú vagy?

2.Kivágott a nyaka? Mély dekoltázsa van?

Sokféle poló van:

[link]

[link]

[link]

[link]

Van rajta mint vagy tiszta fehér?

2012. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minta*
2012. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én színes nadrággal hordom :)
2012. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én általában egy nagyobb medálú hosszabb nyaklánccal dobom fel. vagy most úgyis jönnek a hidegebb idők... sál, bőrdzseki. :)
2012. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltűnő-szines fülbevaló/karkötő + nyaklánc
2012. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jajj de unatkozik valaki,mindenbe beleköt.. EGYSZERŰ fehér póló vagyis nem mintás,nincs különleges kivágása,egyszerű póló -.-és am 16 éves vagyok,de azt kérdeztem hogy tri hogy veszitek fel..

BOCS de unom már hogy valaki minden kérdésembe beleköt, a hülye keresztkérdéseivel..

2012. szept. 15. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyu!

Én csak részletként szerettem volna kérni, mivel én pl. kivágott polóhoz nem veszek fel semmi extrát, az úgy simán is jó. Vannak olyan vágású polók amelyeket egy egyszerű mellényke is feldob, és vannak olyanok is amelyek hiába egyszerű fehér polók, de akkor sem kell felvenni semmit mellé, mert az úgy tökéletes egy short-tal vagy egy olyan nadrággal ami megy hozza. + stílusodtól is függ.Én nagyon figyelek az ilyesmire, de amint láttam a multkoriban Mo.n a fiatal lányokon is átment egy tucatdivatvonat. Te oltassz le engem ezért?

És mi az, hogy ",de azt kérdeztem hogy tri hogy veszitek fel.." ez úgy hangzik mintha eltérő választ adtam volna. Hogy hogy vesszük fel? Ha igazán beléd szeretnék kötni most, akkor azt írnám, hogy általában a fentről szokás nálunk a fejbe húzni a blúz nyakát, majd kidugni a kezeket ..

Abszolút nem volt keresztkérdés a válaszom, de mindenki magából indul ki, hogyan szokott válaszolgatni a kérdésekre. Tejóóóééég, keresztkérdések meg belekötés. Amúgy ha 16 éves vagy akkor a Fennvaló éltessen sokáig, és kérem minden vicc nélkül, hogy mire annyi idős leszel mint én arra nem az ilyen "kereszkérdéses" dolgokon akadsz fenn. Ámen

2012. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!