Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 éves leszek a jövő hónapban...

20 éves leszek a jövő hónapban de csak 153 cm magasra nőttem. Milyen ruhákkal tudnék idősebbnek és magasabbnak tűnni?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja szép vagyok. De sosem néz senki annyi idősnek amennyi vagyok. Sőt olyan is előfordult hogy egy nő pofán röhögött, mert azt hitte viccelek mikor megmondtam neki hogy mennyi idős vagyok... Végig azt hitte 15 múltam :/ Borzasztóan utálom a magasságom, mellé pedig nem vagyok kövér de nádszál karcsú se. Milyen ruhákat javasoltok hogy idősebbnek és magasabbnak tűnjek?

2012. szept. 12. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Magasságra valamilyen nőies magassarkú lehetne a megoldás.

Öltözködés? Nézz szét, hogy hogyan öltözködnek a környezetedben :)

2012. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ívy1 ***** válasza:
Mindenképp letisztult nőies stílust ajánlok,a magasságodat olyan ruhákkal egyensúlyozd ami,optikailag nyújt, talán a testhez álló fazon a megfelelő,lábbeliknél is a magasabb sarkúak,talpúak az előnyösebbek,persze nem csak olyat kell hordani,főleg ha nem bírod.
2012. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

sajnos én 21 évesen is ekkora vagyok,sokszor csak a gyerek részlegen találok magamra ruhákat,mert vékony is vagyok,felnőtt ruhákat alakítgatnom kell,hogy jó legyen

most kezdtem úszni járni,nem találtam magamra normális felnőtt méretű úszóruhát,úszószemüveget,csak gyerek méretűt,utálom én is,hogy ilyen törpe vagyok,turkálóban találok csak magamra nőiesebb darabokat

2012. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a magasság számít. Engem 170 centivel is max 18-nak néznek smink nélkül.

22/l

2012. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Térdnadrágot, hosszú szoknyát ne hordj, az csak még jobban összenyom, ahogy a bő cuccok is. Ha meleg van, hordj rövid ruhákat (persze nem mindent megmutatva, de egy combközépig érő szoknya magassarkúval bőven jó). Inkább keress testre simulóbb dolgokat, az is sokat segít. Akkor ugye ott a magassarkú, de az fáj. Amúgy próbálkozhatsz kontyokkal sminkkel, szemüveggel, de a viselkedés, kisugárzás a legfontosabb. Legyél határozott, tudatos és akkor senki nem kérdőjelezi meg a korod.

Amúgy én is alacsony vagyok és engem is nagyon zavart, egy időben nagyon rossz kedvem volt tőle... De elfogadtam és azóta nevetek ezen.:D Ha nem zavar téged, hidd el, másokat se fog.

2012. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!