Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek drága 8750 ft-ért...

Szerintetek drága 8750 ft-ért egy hosszú farmernadrág? 14/l

Figyelt kérdés
Oldalt van egy pár (10-15?) szegecs és van hozzá egy szemöldökcsipesz.

2012. szept. 12. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

igen, ha nekem kéne megdolgoznom érte, és a lányom kihisztizné magának, rohadt drágának találnám

magamnak se veszek ilyen drágát....mindegy...

a csipesz az aztán micsoda ajándék mellé :D :D

2012. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem drága.Viszont én kényelmes nadrágot még nem nagyon találtam olcsóbbért.Így az összes nadrágom ebben az árkategóriában van,vagy pedig feljebb.
2012. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is furcsa a csipesz ajándék. Mondjuk szerintem nem valami jó, csak leírtam, hadd csodálkozzatok ti is rajta:D.
2012. szept. 12. 20:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Drága, de sajnos mostanában ennyiért adják a nacikat.
2012. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Baromira drága.
2012. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drága. Mégis hol adnak ennyiért farmert? Gondolom valami márkajelzést kell ennyire megfizetni. Életemben nem vettem 3500 ft fölött egyet sem. Pedig ugyanolyan farmerjaim vannak mint bárki másnak akire ránézek az utcán.
2012. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mmano88 ***** válasza:
Szerintem nem drága. Én szinte mindig ennyiért veszek, mert kínaiban ritka az xs-es méret.. És szerintem tartósabbak is a drágábbak. (nekem legalábbis van 7éves darabom is)
2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát sok, én leglaábbis annak tartom, ha nem én keresem meg a pénzt rá. De persze mindenki más anyagi körülmények között él, a mi családunkban nem költhetünk ennyit ilyesmire. :D

Na jó, amúgy kínaiban sincs már 5ezer alatt elfogadható darab, de még az is el van szabva, szóval azért annyira nem irreális ár, csak picit sok nekem. :D

2012. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor venném csak meg annyiért, ha nagyon-nagyon tetszik és nem tudnék nélküle élni :D mert drága.. Szerintem 4-5 ezerért már jó nadrágokat lehet kifogni.
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!