Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok sima, lapos talpú...

Hol tudok sima, lapos talpú térdcsizmát venni? Nem akarok ilyen deichman-os, hülye kinézetűt, valami normálisabbat szeretnék.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdés: neked mi a normális. Mert pl ami nekem tetszik, az lehet neked fog. Én főleg azt tartom szem előtt, hogy kényelmes legyen és évek múlva se kelljen lecserélni, mert nem tölti már be a funkcióját.
2012. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én mindig egy télre veszek cipőt. Lekerekített elejű,oldalt zipzáras,vagy sima belebújósat szeretnék,semmi extra,egy színű,nuku szőr. Olyan egyszerű,de nagyszerű féleség.
2012. szept. 13. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem elég sokan szeretik a deichmanos, hülye kinézetű cipőket, szóval kétlem, hogy sok embernek elnyerted volna most a szimpátiáját. Menj el egy plázába és nézz körbe.
2012. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly a Humanicban vettünk ilyen csizmát. Teljesen egyszerű, fekete, lapostalpú térdcsizma, semmi csicsa. :) Talán érdemes ott körülnézned!
2012. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Félreértés ne essék,nem azért tettem fel a kérdést,hogy szimpátiát keltsek bárkiben is, csupán leszögeztem,hogy milyet nem szeretnék. Nekem nem tetszenek,nem azért,mert deichmanosok,mert a balerina cipőm pl. pont ott vettem és gyönyörű darab,imádom. De a csizmáik nekem iszonyatosan ellenszenvesek,egyik sem tetszik,szerintem hülyén néznek ki,ennyi. Nem kell felháborodni egyből,meg pökhendinek nézni az embert pusztán ezért. Na mindegy,nem is taglalom tovább. Utolsó,köszi a választ!
2012. szept. 13. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Pénzkeretet nem írtál :) Bárhol lehet ilyet venni, csak jobban körül kell nézni. Deichmann-ban pont láttam letisztult és egyszerű csizmát, tavaly ott vettem, idén is láttam ilyet. De én kizárólag ilyeneket keresek, lehet jobban ráállt a szemem... :) Olcsóbb kategória még pld. F&F, a drágábbak közül meg Mango, Zara, még a Springfield-ben is szoktak lenni. Bár az utóbbiban néha csatokat aggatnak rá, de érdemes benézni. Meg persze jöhetnek még a szokásosak: Bershka, Stradivarius, Pull&Bear. Bármely pláza üzlete és butikja kínálhat ilyen csizmát, nem igazán ritkaság számban megy :) /Én legalábbis leggyakrabban ilyet látok./


/Egyébként a kérdésed szerintem nem felháborodást vált ki, az a válaszoló sem mérges volt, csupán kulturálatlan leh.lyézni egy éllettelen tárgyat :) Ezáltal kevésbé akarnak majd válaszolni egy nem szimpatikus kérdésre. Semmi több :)/

2012. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem háborodtam fel és azt gondolom, hogy nem is sugall még csak hasonlót sem a válaszom..
2012. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem bárhol lehet ilyet kapni, nézz körül, sima csizma szokott szinte minden évben lenni, csak keresni kell, nem a szezonális divatosak között, hanem hátrébb a boltban. akár a deichmannban is találhatsz, vagy bershka, tesco, kínai, tényleg mindenütt.
2012. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!