Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felső illene egy...

Milyen felső illene egy hagymafazonú rövidnacihoz?

Figyelt kérdés

Jövőhéten buliba megyek,diszkóba,plázacicusokkal és technofiúkkal:)

Életemben először azonban tanácstalan vagyok ruha ügyben:S

Vettem egy fehér hagymafazonú rövidnadrágot,nagyon jó anyaga van,nem túl hosszú,nem túl rövid,buliba pont ideális:)

Mindenki azt mondja,hogy a fehárhez minden passzol,mondjuk szerintem ez így nem igaz,de mindegy.Szóval arra gondoltam,hogy egy nagyon szép türkiz vagy királykék felső kellene hozzá,hasonló szandival,a bib ott van,hogy nemtudom milyen legyen a felső fazona.

Mert itt a bibi,ugyanis van pár(khm,ez enyhe megfogalmazás) fölös kiló rajtam,de valami isteni csoda folytán magassarkúval nagyon jól áll a naci.A kritikus pont inkább a hasam,viszont azon gondolkoztam,hogy \'A\' vonaló felsőt nemigen vehetnék fel hozzá,mert a naci hagymafazonú,szóval az kilóve,hát nah dundus vagyok,de azért nem fogok zsákban menni,van önbizalmam másnak is,2x akkorán mint én elmegy pics@gatyában akkor én miért ne merjek.Szóval olya felső kellene ami azért picit takar,de mégsem úgynézek ki mint egy dagadt benne...

Kinéztem egy féloldalas felsőt(az most úgy is divat),csak nemtudom,hogy azért mert testre simul h fog llni...ajjj félek ,segítsetek dönteni:\'(


2009. júl. 30. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
egy ujjatlan trikó szerű póló =)
2009. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!