Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra megyek mint...

Szalagavatóra megyek mint vendég. Milyen ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg linkelni? Főleg koktélruha-szerűségekre gondolok.


Illetve ezekhez mit szóltok?Túlzás?Vagy merész?

[link] (piros és rózsaszín színben is van....)


[link]


[link]


Valamint van még egy fekete nadrágom,de azt csak a legvégső esetben szeretném felveni,ha nem találok ruhát :)


Ha kérhetném normális válaszokat adjatok!

Köszönöm


17/L



2012. szept. 14. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás, nálunk a kutya se nézte, a vendégek miben vannak. Ráadásul ez télen szokott lenni, megfagynál ezekben a ruhákban. Elég ha csinosan felöltözöl, de szerintem ennyire nem kell kicsípd magad.
2012. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem télen lesz :)
2012. szept. 14. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó ruhák,főleg a teljesen fekete,de szerintem túl kivágott.Akkor inkább vegyél fel egy miniszoknyát egy elegáns,kicsit kivágottabb blúzzal:)

Vagy egy olyan koktélruhát,ami nem testre simul.

2012. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó ruha szerintem nem szép, én a 2-at választanám :)


17/L

2012. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Vendégként? Tök mindegy. De tényleg. Egy kicsit túl gondoltad ezt az egészet. Fekete naci valami csinos felsővel doszt elég lesz.

21 L

2012. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek kicsit "közönségesnek" tűnnek egy szalagavatóra, az azutáni bulira elmennek, de azért oda valamivel kifinomultabban kell öltözni. Felvehetsz egy szép szoknyás vagy nadrágot is egy felsővel, az is jó.
2012. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az első kettő jól néz ki, az utolsó inkább bulikba való :)

de szerintem valami elegánsabbat húzz szalagavatóra, mondjuk ilyesmiket (legalábbis én hasonlókat szoktam felvenni, voltam már egy-két szalagavatón)

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végülis fekete nadrág mellett döntöttem,ahhoz milyen csinosabb,elegánsabb felsőt vegyek? Tudnátok esetleg linkelni?
2012. dec. 9. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!