Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek turibol vasarolni?

Szerettek turibol vasarolni?

Figyelt kérdés

en tegnap turtam egy felsot 180ft ert, meg vallfas turibol vettem ket kardigant, ilyen hosszu, gombos, ami most a divat. 1200 volt egy kardigan. boltban ez is 3000-4000 biztos lett volna

annyira boldog vagyok:D imadom a vallfas turikat:D


2012. szept. 15. 07:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában csak onnan vásárolok.Feltöltés után megyek és mindig jó cuccokat találok.Többek között kardigánt is, amit te írtál.A múltkor 2000Ft-ért vettem 8 ruhát :D
2012. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem! A kilósat jobban szeretem, mint a darabárasat, mert olcsóbb. De a ruháim 90%-a turiból van, és az ismerőseim folyton dicsérik, mennyire csinos vagyok, aztán ha megmondom, hogy turiból van, el se akarják hinni :)
2012. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szoktam onnan vásárolni, de nem nagyon szeretem. Az a baj velük, hogy az angol turikban szinte csak L-es vagy még nagyobb méreteket találok, én meg S-es vagyok. :( Viszont, ha találok valamit, ami méretben is jó, nagyon boldog vagyok. :D Van onnan kardigánom, a kedvenc szoknyám (imádom, magasderekú, feszes, mini, egy darabáras turiban vettem 600-ért), egy átmeneti szövetkabátom, pulcsim, és 2 cicanadrágom, de azokat csak itthonra hordom.
2012. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

en igazabol megengedhetnem magamnak a dragabb ruhakat, de vallfas turiban annyi jo cuccot lehet talalni, es mondjuk egy h&mes felso arabol veszek 3 turis felsot. igy annyi tok jo cuccom van.

a multkor kilosban voltam es 2000 forintbol 6 pulcsit vettem:)

most szovetkabatokra vadaszom, hatha talalok valami jot:)) meg lehet csizmat is turizok majd:D sok új van, csak a meretemben ritkan van, 41est hordok

2012. szept. 15. 09:01
 5/16 A kérdező kommentje:
ment a zöld mindenkinek:))
2012. szept. 15. 09:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyira nem szeretek,mert errefele ilyen 80 éves mamiknak való ruhák vannak. Meg kisgyerekeknek. De ha elmegyünk másfele akkor mindig találok egy-két dolgot :D
2012. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Micsodaa, ez milyen kérdés, imádok turizni!! :D

Nagyon jó cuccokat lehet kapni, és amikor megyek turkálóba, mindig rászánom az időt, képes vagyok órákig válogatni. :) Én a közeli kilós Hádában voltam még csak, de van egy darabáras Háda is, kicsit messzebb, majd oda is ellátogatok. Ott kb. mennyibe kerülnek a ruhák? Ugye nem túl drága??

Én a legjobban ruhákra vadászom, mert hétköznapokon is gyakran hordok ruhát. :) Meg nyáron vettem sok felsőt is. Most ősszel pedig pulcsikat szeretnék venni, vastagabb ruhákat, és esetleg, ha van, akkor valami jó kabátot, és egy táskát. Ja, meg kendőket is, de azokat nyáron is turkáltam. :)

2012. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
hallod... ez egy komoly kérdés volt? :DD ;)
2012. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

a darabáras háda elég drága szerintem, 800-1000 körül voltak a nyári felsok.

de amikor minden féláron van, akkor nagyon megéri, 7felsot vettem kb 5000 helyett 2500ért.

a kilós hadat nem ismerem

2012. szept. 15. 12:28
 10/16 anonim válasza:

Imádok turizni, már alig férnek a cuccok a szekrénybe :)

A turikból mindig tök feldobottan jövök ki, ha vettem valamit, nincs az a plázázás után megszokott bűntudat. :D


Ráadásul újabban azt vettem észre, hogy pl. a vadiúj, "rendes" üzletben vett Orsay farmerom is pont olyan használtnak néz ki, mintha egy jobb turiban túrtam volna...

2012. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!