Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Állított már meg...

Lányok! Állított már meg titeket a rendőr?

Figyelt kérdés
Úgy értem,azért mert azt hitte prostituáltak vagytok öltözködésetek alapján,mondjuk buliba menet.Pont erre gondoltam ma,hogy a rendőr vajon hogy tesz különbséget kur.va és állítólag nem kur.va között.

2012. szept. 15. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem soha. Mondjuk még buliba sem öltözöm fel úgy mint egy kur.va
2012. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem öltözködök úgy mint egy utca sarki kurv@ Bár egyik barátnőm nagyon úgy öltözködik időnként meg már a viselkedése is kezd az lenni de még őt sem állították meg egyszer sem.
2012. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még soha, de ott süllyednék el szégyenemben, ha ezt feltételezve állítana meg.
2012. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mmano88 ***** válasza:
100%

Még soha! Sosem öltözök úgy mint egy k*rva.


Egyszer viszont két haverommal mentünk kocsival, és egy kis földútnál megálltunk elszívni egy cigit..na ott furcsán néztek ránk, aztán később kiderült, hogy egy k*rva mindig oda vitte a kuncsaftjait, és valószínűleg azt hitték, hogy khmm... mindegy is :D

2012. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, még egyszer sem. mindig betartok öltözködési illemszabályokat, hogy ne menjek túl meszszire
2012. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ott süllyednék el le egészen a magmáig ha azért megállítana a rendőr mert k*rvásan vagyok felöltözve.. de amúgy sem öltözködöm így....bár az vicces lenne ha a szomszéd srác állítana meg valamiért is..Ő is rendőr..:D:D
2012. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elásnám magam ha azt hinnék rám prosti vagyok.
2012. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik ide csak a jó kislányok írnak :D Nagyon helyes,hogy nem öltöztök úgy.De most őszintén,egy rendőrnek honnan kéne tudnia,hogy ki kur.va és ki nem,öltözködés alapján.

2-es!Érdekes barátnőd van :D

2012. szept. 15. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy prostinak lenni nem illegális, szóval nem hinném, hogy megállítgatják a kicicomázott lányokat. Inkább azokat szeretik bacogatni, akik mondjuk állnak a kis útszélükön és akkor jönnek a rendőrök, hogy jé micsoda szemét van itt, biztos maga volt, és akkor megbüntetik, hogy szemetel például.


Amúgy emlékszik valaki erre a klipre? [link]

Én nem a rendőröktől fosnék, mert nincs is miért, hanem a többi lánytól a buliban, pedig amióta láttam, mindig arra gondoltam, hogy úristen ez a szett nekem nagyon bejön. Mondjuk fesztiválokon úgyis mindenki bikifelsőben meg shortban mászkál, lehet, hogy ott majd bevillantom este felé...

2012. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!