Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannos bokacsizma?

Deichmannos bokacsizma?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy magassarkús lány, de nemsoká egy barátnőmnek esküvője lesz, és arra ki akarok öltözni. Találtam egy bokacsizmát a Deichmanban ami tetszik, annyira nem tű a sarka és kicsit platformos is. Nem tudom meg merjem-e venni, mert sok jót nem hallani a deichmannról.

Itt a cipő

[link]


2012. szept. 15. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem jó a deichmann, vedd meg jól néz ki;9
2012. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Esküvőre én biztos nem venném fel, nem túl alkalmi. Akkor inkább menj balerinába.
2012. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább körömcipőt vegyél fel.
2012. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de nem az alkalomhoz illő.
2012. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azért gondoltam erre, mert ezt hátha többet is hordanám, nem akarok egyetlen alkalomra cipőt venni.:)Lehet megpróbálok akkor valami alkalmibbat néhni, csak nem vagyok egy csajos tipus.:) Az ilyeneknek mennyire kemény a talpa? Puhábbak a platformok, mint az alacsonyabb talpúak? A másik, amire gondoltam ez:

[link]

Szerintetek ez jobb?

Azért gondoltam a bokacsizmára először, mert az esküvő október végén lesz, félek, hogy egy nyitottba felfázom.

2012. szept. 16. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem amit először linkeltél az sokkal jobb.a második egyáltalán nem tetszik:/
2012. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!