Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 8 éves lányom nem hajlandó...

A 8 éves lányom nem hajlandó felvenni a mintás pamutharisnyát. Természetes viselkedés ez egy gyerektől?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogy nagyon csicsás,idegesíti a rajtalévő mintázat,és túl ovis kinézetű.Kénytelen voltam visszavinni a boltba ahol a blokk,és a csomagolás sértetlen állapota miatt az eladó kicserélte őket sima egyszínűre,de még ő is elcsodálkozott ezen.De viszont a mintás zoknit bárhová felveszi,úgyhogy már tényleg nem értem ezt a hozzáállást.A legtöbben azt tanácsolták,jobb ha ráhagyom.

2012. szept. 16. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen hagyd rá nem szabad ráerőltetni, és máskor ha vásrolni mész neki vidd magaddal jobban jársz :) Most kezd kialakulni neki egy öltözködési stílusa ami természetesen ahogy nő úgy alakulni is fog :)
2012. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%
én még anno 8 évesen micimackós cuccokban jártam suliba,ma meg egy 8 éves úgy öltözik,mint egy felnőtt,hagyd rá,ami tetszik,vegye fel azt,nehogy cikizzék a suliban
2012. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ha van egy kis szépérzéke :D

Nekem az öt évesem nem vesz fel mintásat. Három éves kora óta válogatja össze a ruháit, teljesen ízlésesen, és nem adhatom rá azt, amit én akarok.

2012. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd rá, bízz az ítélőképességében. Végül is minden miatt amit mondtak, most alakul ki a stílusa, amibe ha most bezavarsz az nem lenne jó.


Másrészt amiben jól érzi magát az a jó, plusz nem fogják cikizni.

2012. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó így voltam vele. Csak mondjuk én 10 éves koromig szerettem . :D
2012. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

EZ azt jelenti, hogy ruhák terén egyre érettebb lesz. Ilyenkor már nem fog tetszeni neki, ha valamit hazaviszel, hogy azt hordja(ha tetszik neki, akkor se fogja felvenni). Ha kell neki valamiylen ruha, akkor csak vele menj és a boltban se mondd neki, hogy melyiket vegye meg, had válasszon teljesen egyedül.

Igen, hagyd rá teljesen

2012. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!