Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet exkluzív férfi...

Hol lehet exkluzív férfi ingeket (: prada, versace) olcsóbban,20 000 forint alatt beszerezni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 14:53
 1/7 Adele Jonas ***** válasza:
52%

Legolcsóbban webshoppan tudsz venni. Ha versace kell, csak írd be google-be versace webshop, és nagyker áron megrendelheted. :) mivel én nő vagyok, és guccit hordok, így nem

Vagyok tájékozódott a férfiak divatvilágában, de remélem segítettem. :)

2012. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Magyarországon belülről akarsz szerezni, mivel külföldön rengeteg webáruház van.

Szóval magyarországon 2 webshopról tudok, ahol luxusmárkás termékeket lehet kapni.

Az egyik a fashiondays.hu: [link]

Ide regisztrálni kell, és tudnod kell, hogy mindig más darabok vannak akcióban napról napra, a termékek mérethiányosak sok esetben, tehát csak "S"-es van, vagy a másik termékből csak "XL"-es van, és a jó termékeket amikor kiteszik a weblapra, például reggel 07:00 órakor, a jókat pár perc alatt elkapkodják. De kilehet fogni jó cuccokat is.


A másik oldal a passion4fashion.hu

[link]

Bár nem Prada és Versace, de találsz Roberto Cavalli ingeket, de ezek 30.000 Ft felett vannak. 20.000Ft alatt kapsz GAS ingeket, ezek kb 10.000Ft körül vannak, kicsivel többért Diesel Black Gold, illetve Guess ingeket kapsz, amik már azért extra kategóriát képviselnek.

Csak írd be a keresőbe, hogy "ing".

2012. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettötöknek!
2012. szept. 16. 16:36
 4/7 laci911 ***** válasza:
Franco la moda ott tudsz versace cuccokat kapni csak kevés van ott.Vagy Elesium asszem meg ha létezik akkor rozsadombon van az uzletuk.A másik valami nap pesti bevasrlo központban.
2012. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. szept. 16. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
de rengeteg turkálóban is tudsz, például a GigaTuri nevű turkálóban is vannak, 2-3 ezerért!
2012. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát bele kell számolni, hogy pl. a RL purple label-nél (általad felsorolt márkákkal egy kategoria talán alattuk kicsit) egy ingért szemrebbenés nélkül elkérnek akár 800-1000 dollárt. 20ezer forint = 90dollár-ért nem nagyon jutsz ilyen kategoriáju ruhakhoz.
2012. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!