Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 170+ cm magas lányok! Ti...

170+ cm magas lányok! Ti hordtok magassarkút? Milyen magas a sarka?

Figyelt kérdés
Én 172 cm vagyok az osztályban elég magasnak számítok meg úgy általában is(szerintem) és mikor felvettem egy magassarkút mindenki megdöbbent.Ennyire zsiráfnak tűnök benne vagy mi?
2012. szept. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
zsirafnak tunsz benne de szard le:) en 176cm vagyok es 6cms sarkakkal meg siman el vagyok :) ez csak azoknak megdobbento akik eddig nem szoktak hozza de pl az idegenek az utcan max annyit neznek hogy "hu de csini en is ilyen modell alkat szeretnek lenni" es hasonlo:) szoval fel a fejjel es a lenyeg hogy buszken es hatarozottan viseld:)
2012. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 172 vagyok és simán hordok 10 cmes magassarkút és nem néznek rám úgy h fújj meg a barátaim se lepődnek meg nem tudom miért hiszed ezt a hülyeséget h ez gáz
2012. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok, és ma felvettem egy kb. 10 cm-es sarkú bokacsizmát. Szerencsére nem tűsarkú volt, szerintem abban meg sem bírtam volna mozdulni... De eleinte elég nehéz volt benne járni, a lejtősebb utcarészeken majdnem felborultam, és a nap végére úgy fájtak a térdeim tőle, és annyira nem bírtam benne menni, hogy legszívesebben levettem volna az utcán, és hazjöttem volna zokniban... De azért valahogy hazabillegtem...

Egyébként a suliban szerencsére nem volt semmi baj, ott nem kell akkora távokat megtenni a szünetekben, órákon pedig kipijentem magam, így a suliban szépen tudtam benne járni. Páran nagyot néztek, mert ma jóval magasabb voltam, de szerintem nagyon jó érzés. :)) De most egy időre hanyagolom a nagyon magas sarkú cipőket, mert borzalmas érzés volt néha, alig bírtam menni benne az utcán... De egyébként a kisebb sarkú cipőket nagyon szeretem viselni, mert abban könnyen tudok járni, és olyan kis aranyosak. :)

16/L

2012. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 183cm vagyok így eleve magasabb vagyok a legtöbb embernél és mindig mindenki megnéz. A magassarkúk a gyengéim és nem tudok ellenállni nekik. Ezért gyakran hordók magassarkút és így is megnéznek, már hozzászoktam. Általában 8-10 centiseket hordok. De ha van vmi alkalom felveszek 12-14cm ízléses darabot.
2012. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*hordok 17/l

bocsi elírtam

2012. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
173 centi vagyok. Én nem hordok magassarkút, mert eléggé utálom (de nem azért, mert még magasabb leszek tőle). A legmagasabb sarkú cipőm, amit csak nagy ritkán veszek fel kb. 6-7 centis.
2012. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!