Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy viselhet egy nő ilyet?

Hogy viselhet egy nő ilyet?

Figyelt kérdés

Ma láttam az utcán egy nőt, és teljesen kiakadtam. Alapjában véve egy csinos, fiatal nő volt, meg alapjában véve a ruhával sem lett volna bajom, de az összhatás mégis számomra ízléstelen volt.

Egy fehér, ujjatlan ruhát viselt, aminek a háta teljesen ki volt vágva. Ez eddig rendben is van. De hogy lehet alá melltartót venni? Szóval, elég hülye látvány volt a nő hátulról, mármint hogy a melltarrtójának a tetejébe felvesz egy, hátul seggig kivágott, ujjatlan ruhát. Csak számomra ízléstelen, vagy más is így gondolja?



2008. máj. 16. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

ezen kiakadni?


bár nekem ilyen problémáim lennének...


egyébként meg mit foglalkozol vele? mindenki úgy hülye, ahogy neki jólesik.

2008. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Azert ez enm oylan borzaszto dolog..ha neked ez az izlestelenseg gyere be a sulimba. Uj ertelmet nyer a fogalom.
2008. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tom, mi a rosszzabb: egy ízléses, bár nem egészen odaillő pánt, vagy a ruhán átlátszó lógó mellek...

(Ettől függetlenül: ha ez őt nem zavarja, te miért foglalkozol vele? Gondolj bele, milyen lenne, ha mások meg a te hátad mögött mondanának eseteleg hasonló dolgokat, már persze, ha nem öltözöl mindig naprakészen a legújabb divatból. )

2008. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát szerintem sem valami ízléses. Van ami ennél is rosszabb, mikor szűk nadrág alá vesznek 1cm vastag szélű bugyit.
2008. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Keveset láttál még.

Én azon tudok kiakadni, hogy képes vki 35 fokba mostanába is csizmát felvenni, vagy zoknival a nyitott cipőket.. az sokkal hányingerkeltőbb, hidd el. Olyan undorító és ízléstelen embereket lehet látni.. hát érdekes, ha nekik tetszik.. mondjuk néhány embertől már én is rosszul tudok lenni, pedig 18 év alatti vagyok.

2008. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ízlések és pofonok... Szerintem meg a répanadrág és a hokis jellegű válltömés undorító dauerolt hajjal, húsz éve mégis mindenki ilyet hordott. Kukába a divattal! :)
2008. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
hát tod az én sulimban volt egy csaj aki felvette a rikító színű harisnyát,rávett egy térdgatyát..felülre felvett egy szintéz gusztustalan felsőt és annak a tetejére még húzott fel egy tunikát...ami sztem nagyiknak való...és még hozzá a rózsás tornacipőt...nah ez gusztustalan..az néha engem is zavar ha kinn a melltartó de au n gond sztem:)
2008. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%

:))) ez vicces. De nem mindegy. Ahogy írták előzőleg: mindenki úgy csinál hülyét magából ahogy akar. És inkább melltartó valóban , mint lógó cici.:-)

A vastag pátnos bugyi-kontra fehér szűk nadrág. A tanga se mutat túl jól egy lógó popsin....

2008. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
es zokni tangapapuccsal?na az,BORZASZTO!
2008. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
szerintem is inkabb melltarto, mint logo cici. Amugy en ezen nem akadnek ki, lattam ennel durvabbat is.
2008. júl. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!