Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megvenni ezt a cipőt,...

Érdemes megvenni ezt a cipőt, lehet rendesen tisztítani?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a cipő, de mivel velúr bőr, ezért tartok tőle, hogy hamar kikopik. És mivel szürke, az eső után meg szerintem totál sáros lenne, és nem tudom, hogy lehet tisztítani, egyáltalán érdemes-e vele szórakozni. Szerintetek van értelme ilyen anyagú és színű cipőt venni? Hogy tisztítsam? Egy év után ki kell dobni, mert kikopik?


[link]


2012. szept. 20. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos cipő. Úgy érdemes megvenni, ha nem strapálod. Esőben nem hordható, csak száraz időben, máskülönben pár elázás után annyi neki.

Deichmannban szoktak ajánleni hozzá tisztítút/ápolót, azok tuti jók hozzá.

2012. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én odavagyok érte. Csak az zavar,amit írtam. :) De nem mindennapi használatra lenne természetesen. Köszönöm a válaszod. :)))
2012. szept. 20. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor simán megveheted :)

Tényleg nagyon szép :)

2012. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát egy velúr cipő 1-2 évet bír csak, ha nagyon nagyon vigyázol rá talán 3-at. Ezen a szürkén mondjuk szerintem pont nem látszik majd nagyon a kopás. Tisztítószerek vannak hozzá dögivel a cipőboltban és a pénztáros úgyis rád akarja majd sózni :). Mire elkopik úgyis kimegy a divatból, szerintem vedd meg, ha szeretnéd.
2012. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor majd talán beszerzem. Amint lesz rá keret. :)) Köszi a válaszokat. :)
2012. szept. 20. 21:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem élőben, teljesen más a színe, sokkal hegyesebb az orra...egyszóval ronda. Úgyhogy letettem róla. :))
2012. szept. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!