Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan hely, turkáló vagy...

Van olyan hely, turkáló vagy bármi, ahol használt de jó minőségű ruhákat pénzért beveszik?

Figyelt kérdés
Van egy zsák alig használt ruhám, jó lenne őket eladni, akár pár ezerért is, az is most sokat segítene.

2012. szept. 20. 14:02
 1/3 MRC31 válasza:
Vatera, Teszvesz, de ahogy kiveszem a szavaidból az idő sürget. Mivel nem írtál várost így nem is lehet konkrétat írni... A helyedben felkeresném a helyi használtruhásokat és alkudoznék velük.
2012. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, annyira talán nem is sürget, de jól jönne:) Vaterán eladás után kell fizetni vagy mikor felrakom? Darab szerint? Nem vagyok benne jártas.
2012. szept. 20. 14:41
 3/3 MRC31 válasza:
Ne hari, nem használtam még, pontosabban vettem volna már róla csak nem volt amit szerettem volna, így ebben nem tudok tanácsot adni.
2012. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!