Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Voltatok már csizmába?

Voltatok már csizmába?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy án nem merem felvenni, mert az drágalátos osztályom tuti kiröhög, hogy nincs még tél. de a tornacipőbe lefagy a lábam.

Ti mit gondoltatok magatokba ha egy csizmás lány láttok ilyenkor?


2012. szept. 20. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy én felnőtt nő vagyok, szép és elegáns és nem pár süldő fogja megmondani nekem, de még nem is a szomszéd a Mari néni, meg a Vouge magazin, hogy kérem szépen, még nincs tél úgyhogy a csizma tabu!!!


Egyszerűen abba kell menni amiben jól érzed magad

2012. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Két napja abban járok :) Nem fogok megfagyni csak mert nincs még tél.
2012. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan téged az érdekel hogy más mit gondol?? Te jó ég... sz*rd már le. Senki kedvéért nem fogok megfagyni. Röhögd ki majd mikor megy haza és vacog mert lefagy a lába a csöves tornacsukában.
2012. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ők egyébként miben járnak?

Nem kell téli béleltet felvenni; vékonyabb átmeneti bőven jó.

2012. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tornacipőbe járok.
2012. szept. 20. 16:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bokacsizmában járok, bár lenne hosszabb szárúm is, ami vékony és télre nem alkalmas. Kifejezetten átmeneti. Viszont tudom és valóban zavaró, hogy mások ilyen kis dologért végigmérnek... "Úristen, csizmában van" és hasonló mondatok, mert én nem tornacsukát hordok. Én elhiszem, hogy az jó és kényelmes, mégsem szólok be a tornacipősöknek, mert azt hordanak, az ő szíve joguk. Én feszengek benne, épp ezért csizmás vagyok és nem utolsó sorban fázós is... Mégis én érzem magam idiótának, mert egyesek rajtam élik ki a rosszindulatukat...
2012. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a csizma meg egy tér alá érő vékonyabb.
2012. szept. 20. 16:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
simán felvehetnéd...
2012. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

énis ezért a rosszindulatú megjegyzésektől "parázok".

Jó oké, sz*rni rájuk, de akkoris...

tavaly október végén kellet csak a csizma, akkor volt ilyen idő mint most.Olyankor nem volt gáz felvenni, de szeptember végén kicsit az...

2012. szept. 20. 16:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Én ma az átmeneti művelúr csizmámban voltam kint (térd alá ér) + vastag zokni. Picit még így is fázott a lábam.

Télit persze nem veszek fel, mert ha még hidegebb lesz, meg is fagynék :)

2012. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!