Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek még csak merész...

Szerintetek még csak merész vagy ribis egy ilyen összeállítás? Vörös felső-fekete szoknya-neccharisnya-csizma.

Figyelt kérdés

A felső rövid ujjú, a csizma picit a térdem fölé ér, de nem igazi combcsizma.

Egyébként ma délután venném fel, pár ismerős sráccal találkozom, és szinte mindig fiúsan öltözködöm, ezért gondoltam, hogy most csajos összeállítást veszek fel, ezért gondoltam, hogy most újítok, csak félek, hogy esetleg túl erős lesz.

18/L


2012. szept. 23. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj a neccharisnyával?Nyáron nagyon jó.Nem feltétlenül kvás.
2012. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez az összeállítás számomra sem nőies, inkább közönséges.

Szerintem ha újítani akarsz, akkor szerezz egy egyszerűbb magassarkút, egy szűk farmert, egy egyszerű (nem flitteres, giccses), de mégis szép felsőt, vegyél hozzá pár kiegészítőt (sál, táska, ékszerek).

Amit leírtál az inkább utcalányos, közönséges, cigányos. Legalábbis szerintem.


Nekem inkább az ilyen összeállítások tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze most ezek között van olyan, ami nagyon elegáns, van olyan, ami nagyon nyári, de csak magát a stílust akartam megmutatni.

Szerintem nem térdig érő csizma meg neccharisnya kell a nőiességhez. Egyszerű, letisztult vonalak, harmonizáló színek, kiegészítők.

2012. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!