Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki vagy divat még a nejlonzo...

Ciki vagy divat még a nejlonzokni? Mit lehet felvenni balerinacipőhöz, ha már hidegebbre fordul az idő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ciki!!!!
2012. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén a nejlonzokni melegít téged bármennyire is? Szerintem teljesen felesleges! Ha már fázik benne a lábad, elő az őszi ciőkkel!
2012. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hideg időben a balerinacipő nem ér semmit sem. Nejlon zoknival sem. A föld hideg, simán felfázol ha nem veszel fel rendes vastagabb talpú cipőt/csizmát.
2012. szept. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidegebb időben eleve hülyeség a balerinacipő... persze ha akarsz egy jó kis felfázást akkor hajrá!
2012. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem,mivel útálok mezítláb felvenni akár balerinacipőt akár magassarkút. És nem érdekel,hogy cikie vagy sem,úgyse feltűnő
2012. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pff, hát ez fantasztikus... És mióta ciki? Nekem meg az nem fér a fejembe, hogy hogy lehet meztelen lábakra cipőt húzni... Egyrészt belerohad, másrészt nekem pl. szanaszét törik a sarkam még zokniban is.
2012. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném mezítláb felvenni, de láttam olyasmi bokazoknikat, amiket fel lehet venni balerinához, de még magas sarkúkhoz is. Pl ilyen csipkés a széle, vagy hasonlók. Csak nem tudom hol lehet kapni ezeket. Szerintem abba azért nem fagy le a láb, kora tavasszal is szoktam látni lányokat így, pedig akkor is hűvös van.
2012. szept. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!