Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vékony, magas lány...

Nagyon vékony, magas lány felvehet cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Annyira azért nem vagyok sovány - ne anorexiásat képzeljetek - , csak az átlagnál valamivel vékonyabb vagyok + 180cm. Hülyén néznék ki benne? Mert szerintem az átlagos testalkatú lányokon sokkal jobban mutat a macskanadrág. Nincs piszkafa lábam, elég formás csak lehet, hogy így még vékonyabbnak tűnik vagy csak "két láb" fog látszódni belőlem.
2012. szept. 24. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csaka zok vehetnek fel cicanadrágot, akik olyanok, mint te
2012. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok és magas, de ha jó az alakod, miért ne vennéd fel? Én is felszoktam, és nem szólnak meg érte. Vedd fel mondjuk egy hosszított felsővel. Vagy ne feketét, hanem sötétkék színűt válassz, a lényeg, hogy az összhatás csinos legyen.:)
2012. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha rajtam múlna senki nem vehetne fel, max télen szoknya alá. Annyira nem tetszik ez a divat... harisnyában járnak a csajok. Mert ez az. Nem értem.
2012. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy azoknak áll jól akik magasak és vékonyak... vagy legalábbis vékonyak.
2012. szept. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!