Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a fűzőről...

Mi a véleményed a fűzőről (korzet)?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az ilyen ruhákba már kiskorom óta.

Sajnos hétköznap nem tudom hordani őket, de alkalmi ruhát mindig olyat veszek.

Szalagavatóra sikerült találnom egy gyönyörű bordó ruhát fűzős felsővel és abroncsos szoknyával.

Csak én vagyok ennyire oda értük? Kinek mi a véleménye?


18/L



2012. szept. 25. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a fűzőket, de szerintem hétköznap is lehet hordani őket. Időtálló darabok (a rendes fűzők, nem a míderek), és gyönyörűek. Én bátran hordom őket hétköznap is, persze a megfelelő darabot, megfelelő ruhákkal kombinálva. Illik a stílusomhoz:)
2012. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, viszont normális merevítőset nem tudok hordani mert rosszul vagyok benne. Ki szoktam venni a merevítőt és úgy hordom, így is szép és bármikor hordható kényelmesen.
2012. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha halcsontosat hordanál? Az nem szorít annyira, szabadabban tudsz mozogni (persze, ha jó minőségű, különben könnyen tönkremegy) de mégis van tartása, szerintem szebben mutat, mintha egyáltalán nem tarja semmi.
2012. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!