Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sürgős! Szalagavatóra hol...

Sürgős! Szalagavatóra hol tudnék fehér cipőt venni, nem túl magas sarkút megfizethető áron?

Figyelt kérdés
5-6 ezernél többet nem szeretnék kiadni rá mivel valószínűleg egyszer lesz rajtam,vagy 2szer.
2012. szept. 26. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Kínai üzletek, piac? :D

Esetleg a márkás boltok honlapján nézz szét. :)

2012. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugati aluljáró, ha pesten vagy.. rögtön a westend mellett
2012. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. szept. 27. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Kínai boltban meg tudod venni 2-3 ezer forintért, de számíts rá, hogy szükség lesz még egy zselés talpbetétre (kb. 800 Ft), és előfordulhat, hogy meg is kell csináltatni cipésznél a talpát/sarkát, hogy ne csússzon (kb. 2000 Ft). Persze ezek a plusz kiadások megspórolhatóak, de általában ezeknek a kínai alkalmi cipőknek tükörsima és kőkemény műanyag talpuk van, ami hacsak nem PVC padlón táncoltok, eléggé kényelmetlen és csúszós... Szóval így ki lehet hozni 5-6 ezerből:)
2012. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
zselés talp betétem van :) először a deichmanban akartam nézni,de sajnos ott egy darab fehér cipőt nem találtam csak 1 néniset sajna ,pedig már vettem ott cipőt és jó áron vannak és elég sokáig bírják, mondjuk most csak az a lényeg hogy kényelmes legyen meg nézzen ki valahogy erre az egy alkalomra, kínaiban nem igazán merek venni mert rettegnék hogy eltörik a sarka vagy ilyesmi ,jártam már így ...(felvettem és félóra múlva lapos talpú volt az egyik:D:S)
2012. szept. 27. 17:08
 6/9 A kérdező kommentje:
és most már a csúszkálásról is félnék,elég kínos lenne hasra esni keringő közben...:S:D
2012. szept. 27. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a kínai cipőkben, akkor szerintem keress valamit a vaterán, teszveszen, ezeket a cipőket nem szokták túlságosan elhasználni:)
2012. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. okt. 4. 11:09
 9/9 anonim ***** válasza:
ha sürgős volt akkor gondolom már nem aktuális, de azért leírom, hátha valakinek hasonló problémája van: én a sabatiniben vettem 5000 ft-ért egy teljesen dísztelen, hófehér, kerek orrú, kb 3-4 centi magas telitalpú cipőt, a sarkára rakattam fehér gumit a cipésszel hogy ne csússzon. jó minőség, és nem is volt drága :)
2012. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!