Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Herczeg Zoli divattervező...

Herczeg Zoli divattervező tetszik itt valakinek? Nekem nagyon bejön:D

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem.
2012. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Régen nekem sem tetszett nagyon meg azt hittem hogy meleg..

Most simán szexelnék vele, februárban láttam élőben, és tök csinos...de gondolom milyen szuper nőkre bukik, meghát olyanokra akiknek karrierjük van.Ez fix, meg ambiciózusak, tudják mit akarnak

2012. szept. 27. 00:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Hmm nem is tudom. Személy szerint hányok a ruháitól és nehéz elvonatkoztatni tőle, úgyhogy megmondani se tudom. Egy időben, hát nem is az, hogy tetszett, de valami hasonló. :D Picit mintha bamba vagy kancsal lenne, de különösebben nem rossz pasi. Ha valami más stílusú ruhákat hordana és nem pedig, amiket tervez, akkor jóféle lenne.
2012. szept. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen egynémelyik ruhája kissé sok, sárkánymintha stb, nem látok esztétikumot a ruhatervezéseiben..

Csak olyan vonzó, bár akivel volt csajjal ahogyan visszaemlékszema koncerten, eléggé hétköznapi csaj volt, egyszer el is kezdett bámulni engem,miközben ölelgette a nőcit, de szerintem bevolt pityókázva kicsit:-D

2012. szept. 27. 02:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem jön be, viszont szerintem úgy néz ki,mintha Zola apja lenne :D durva
2012. szept. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy neked tetszik! Vadász le és ess neki! :)
2012. szept. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*vadászd
2012. szept. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem nem, mert túl mackós vagy inkább duci és én inkább a sportosabb alkatokat csípem :) amúgy arcra nincs vele gond, a zolára tényleg hasonlít :O na de a zola jópasi :D
2012. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nekem zola nem jön be:D



ááá én nem is mernék hozzászólni, félénknek gondolna, meg nemhinném hogy tetszenék neki:D

2012. szept. 27. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem Zola így fog kb. kinézni 10 év múlva :'D de te tudod :) azzal, hogy beszélsz vele nem veszthetsz semmit :D csak hajrá ;))
2012. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!