Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi kapucnis pulcsit szeretn...

Férfi kapucnis pulcsit szeretnék venni, cipzárasat. De hol?

Figyelt kérdés

Miskolcon élek. Mindenhol csak a bebújóst látom, voltam már a ZSarnai piacon is, de semmi. Nem divat már? Nekem csak ez a kényelmes, praktikus. Nos, teszek még a héten egy próbát az ónodi piaccal, mert azt mondják, ami ott nincs az nem létezik, de ha még sem lenne, akkor akárhová elmegyek, hogy tudjak venni 2-3 darab pulcsit.

Láttatok valahol? Pesten?


2012. okt. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Spotos stílusú boltokban van egy csomo. Pl Haevy tools-ban. Ezelk nagyon jó minőségűek de készülj fel hogy nem piaci áron vannak. Bár nem tudom manapság mennyi piacokon a ruha. Múltkor egy kinai boltos árakon is elcsodálkoztam....

Biztos Bp-i piacon is van. Ázsiában vagy a Sárkányban.

2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebay? Vagy valami webshop?
2012. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Néztem ebayt is webshoppokat is.

Ebayen volt ami tetszik, angol. De már túl sok rajta a minta.

Ez tetszene, de már sokkalom a mintát rajta [link]

Félek, hogy túl romás lenne.

De valami hasonlót keresek. Bő szabásút, a hátán mintával, de csak szolidan.

2012. okt. 2. 14:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Na találtam ebay-ne, de 10 font a pulcsi és 12 font a szállítási költség, az úgy nem fasza.
2012. okt. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!