Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék olyan kabátot...

Hol tudnék olyan kabátot venni, amit Emma Watson viselt a HP 6. elején?

Figyelt kérdés

Eddig csak ezt az egy képet találtam, pedig már elég régóta keresek egy normálisat, de... :(


[link]


2009. aug. 4. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

például varrass egyet :) Akkor biztos olyan lesz, amilyenre szeretnéd.

21/L

2009. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon cuki kabát én láttam egy ilyet Arena pláza New Yoker üzletébe de mondjuk annyira nem az én stílusom az a fur hog csak az Arena plázába láttam ilyet pedig máshol is van New Yoker menj el oda és tuti találsz.
2009. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyenlőre még csak érdeklődöm, még nem akarok kabátot venni, de eddig minden évben határozatlanul megyek egyik üzletből a másikba, elképzelés nélkül. Idén nem akarok így elindulni itthonról :)
2009. aug. 4. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
a másodiknak.. :) szerintem azért találod furinak h csak az arénában találtál olyat, ésmás new yorker-ekben nem , mert az arénában nincs is New Yorker :))))))
2009. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! szerintem is varrass egyet, mert ha olyat szeretnél, akkor nem érdemes egy "hasonló"-ra rábökni, aztán lehet, hogy nem is tetszik annyira... lehet, hogy még olcsóbban is jössz ki ;) sok sikert! :)
2009. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg pont olyat szeretnél :)

Ezt a kabátot a TopShop forgalmazza

[link]

2011. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!