Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a kabátról...

Mit gondoltok erről a kabátról, illetve csizmáról?

Figyelt kérdés
[link] mayo chix es kabát,de picit feltünő a szine,és az anyaga miatt.. csizma: [link] és ugyan olyan szinű mint kabát.. szerintetek szép,vagy gáz? Mert mindenki bámul ,mikor abba vagyok..
2012. okt. 3. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kabát nem tetszik, se a színe, se az anyaga, se a fazonja, de a csizma az tetszik.
2012. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kabát annyira nem vészes, de a csizma az úgy néz ki mint ami ovisok lábán szokott lenni.
2012. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SzilKa ***** válasza:
100%
Mindkettő múló divat, nekem pl. egyik se jön be. Ebben a csizmában mindenkinek rövid és tömzsi a lába, sokan félretaposva járnak benne - idétlen. A kabát max cérnavékony lányokon áll jól, pufibb csajokon szörnyen áll, de az anyaga is olyan műanyag kinézetű...
2012. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kabát nem jön be(anyag,szín).

A csizma viszont nagyon tetszik ! :)

2012. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyen kabátokat. Színben, fazonban és anyagban sem. A csizma elmegy, el tudom képzelni jó kis összeállításban, de csak szürkében vagy bézsben.
2012. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most hordod ezeket???


Szerintem azért bámulnak akkor, mert mert kicsit korai még ilyen meleg ruhákat hordani, nem olyan még az időjárás.


Egyébként nem rosszak, elég sokan hordanak ilyeneket (télen).

2012. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem,tavaly télen már megvolt,ahogy mentem végig suliba szó szerint bámultak csajok..
2012. okt. 3. 11:52
 8/11 A kérdező kommentje:
suliban *
2012. okt. 3. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a kabátnak szemeteszsák-fílingje van és nem is lehet nagyon meleg, őszre vagy melegebb téli napokra jó. Ha 12 éves vagy, elmegy.

A csizma meg szintén gyerekes, ha van mellette másik normális, akkor ok, ezt hordd nagy hidegben, a másikat meg emberek közé.

2012. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kabát csúnya, közönséges.

A csizma... az UGG nem rossz, de ez a fazon elég furcsa.

2012. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!