Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nyúliszthatnám ki a...

Hogyan nyúliszthatnám ki a farmernadrágomat? Nem ér össze. (kép)

Figyelt kérdés

Csajok! :)

Holnap ezt a farmert fogom felvenni, nincs más választásom. :D

Holnap délre kéne megoldanom a dolgot...

Szóval, megtaláltam anyumnak ezt a naciját, felvettem és majd meg fúltam. De megemelgettem benne a térdemet, guggoltam párat, és már tökéletes rám. Viszont a csípőmnél továbbra sem ér be! Nincs erre valami megoldás? Vagy valahogy meg tudnám metszeni? Az a baj, hogy nem nagyon merném szétvágni... A képen bejelöltem, hogy hol gondoltam erre. Talán ide lehetne varrni egy kis toldást.

Amúgy egy egyszerű, kínai gatya, ha ez számít valamit.


Ha más nem lesz, akkor nem gombolom be, és veszek hozzá egy nagy, vastag övet. :)


Volt már veletek ilyen? Van esélyem?

Előre is köszi a válaszokat! :)

[link]



#nadrág #nyúl #farmer #farmernadrág #nyúlasztás #kinyúlisztani
2012. okt. 3. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én bár nem vagyok varrónő semmi ilyesmi, de szerintem nem lehet kinyújtani :) Más nadrág nincs amit felvehetnél?
2012. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel fel egy másikat? Különben nincs olyan szó, hogy nyúliszthatnám!
2012. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat...! ;)

Gondoltam, hogy nincs ilyen szó, végig hibásnak is jelezte, de nem tudtam magam máshogy kifejezni. :D

Egy filmben is nyúlisztotta a lány a nadrágját, s ezt a szót használta rá...


És amint írtam, más nadrágot nem tudok felvenni! Nem nem nem...

2012. okt. 3. 19:10
 4/17 A kérdező kommentje:

És egyébként nálunk mindenki használja ezt a szót, de úgy tűnik, akkor hibásan. :D

Hogyan nyújthatnám ki...*

Ez így de furcs! :)

2012. okt. 3. 19:11
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Iszonyatosan cuki ez a szó, használd! <33333
2012. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Cuki? :D Nekem eddig természetes volt, de most kicsit meglepett, hogy nem létezik. :)
2012. okt. 3. 19:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek módot arra hogy egy nadrágot nyújtsd deréktájban. Nem lehet, mert gondolom ezt a nadrágot vékonyabb derekúakra tervezték. Ez persze nem azt jelenti hogy a te derekad vastag, egyszerűen csak nem a te méreted a nadrág. Másikat kell felvenned, mert övvel összerakva nagyon gáz, és ha valami baki történik, azt egy darabig emlegetni fogják azok, akik látták.. :)
2012. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Így van. Nem a te méreted. Miért nem tudsz másikat felvenni?
2012. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Esetleg kinyújtani tudod..

De varrónő az anyukám, hidd el ilyet nem lehet.

Toldással meg igen hülyén nézne ki.

Vegyél fel másikat, rád ez kicsi.

2012. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bemész egy varrós/méteráru boltba, veszel négy lyukú gombot és rávarrod, de közelebb a széléhez, mint ahol most van a gomb. tádám.


[link] ilyesmi.

2012. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!