Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Székesfehérváron és...

Hol lehet Székesfehérváron és környékén deszkáscipőt venni?

Figyelt kérdés
DC, Etnies vagy Vans cipőt szeretnék.Úgytudom, hogy a Deichmannban van, de én valahol máshol szeretném.Előre is köszi a válaszokat:)
2009. aug. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Székesfehérváron az Alba Plazaba lehet! Asszem az a neve..

Nah ott tuti van!

2009. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ott nem találtam(lehet hogy vaksi vagyok egy kicsit:P)... esetleg máshol?
2009. aug. 5. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Húú hát az komoly hogy ott nem kaptál.. mondjuk nem is olyan nagy szám az a bódé :D

Öö.. Ha Dunaújváros Székesfehérvár környékének számít(nekem igen) akkor ott a KORI-SHOP-ban kapsz.! Megéri 3negyed óra utazás érte, mert tuti kapsz!Ott van!

Ha nem tudod hol van: Dózsa György út.

Google maps-ba írd be az útvonaltervezőbe.. az jó mert ahogy leszállsz a buszról(Vasmű út) max 10perc séta 1-2 zebrával együtt.

2009. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)Azthiszem valamikor elnézek arra:)
2009. aug. 6. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Office Shoes-ban lehet Zoo Yorkot venni, én is ott vettem. Vagy Humanicban Vans. Bár én inkább BP-n veszek cipőt: D
2010. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen, kb én is így 2009 augusztusába keresgéltem deszkás cipőt, bejártam fél Fehérvárat, de végül kompromisszumot kellett kötnöm, és Quiksilvert vettem a Playersroomban, de igazából sosem tetszett igazán. :D Micsoda véletlen. Végül találtál? :D
2012. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!