Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, szerintetek normális,...

Csajok, szerintetek normális, hogy valaki ilyenkor szandálban jár?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
NEM NEM NEM NEM NEM
2012. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vennék fel szandált az tuti fix. Nagyon fázós a lábam, úgy felfáznék, hogy csak na. Hideg a talaj is, a szandál talpa vékony... Kell a nyavalyának a betegség :D Ennek ellenére sok nőt látok még szandálban rohangálni...
2012. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki abban jár, amiben akar. Felőlem térdig érő hóban is hordhat szandált, ha neki az jó.
2012. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több,mint 20 fok volt,sütött a nap.Ujjatlan pólókban láttam az embereket.Mi a baj a szandállal?
2012. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
reggel 8 fok volt, du. meg 23. De én akkor sem vennék fel szandált, ránézek az ilyen emberekre és fázok :) De felőlem mindenki azt hord, amit akar.
2012. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Emberek! Ha visszarepülnénk az 1970-es évekbe,akkor nem vennétek fel szandált? Akkor ugyanis a nyár ehhez hasonló volt. A plafon 30-32 fok volt 7-10 nap erejéig.úgyhogy napos időben simán szandál.
2012. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem zoknival veszik fel addig normális.:D
2012. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!