Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó márka a Lonsdale?

Jó márka a Lonsdale?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha eredeti

20/F

2012. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közepes.Nem tom,én nem szeretem...
2012. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Most tudom, hogy hülyeséget írok, de nekem mindig az jut róla eszembe, akin Lonsdale cuccot látok, hogy nincsen pénze márkás ruhákra, de mégis abba akar járni. Lehet, hogy baromság, nem tudom miért van ez.


Amúgy személyes tapasztalatom nincs vele, de egyik munkatársamnak van 1-2 Lonsdale felsője és eléggé bolyhosodik. 1-2 hónap alatt rosszabb állaptban lett, mint a 12 éves Budmil pólóm, amit régen középsuliban használtam, mára munkáspóló lett belőle. Ha ebből indulok ki, akkor nagyon rossz márka.

2012. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nekem nem is tetszik.
2012. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-asnak: Hát ha a munkatársad kínai hamisítványt vett, akkor persze, hogy bolyhosodik. Az eredeti az sosem, rengeteg ilyen cuccom volt már, melóban, edzésen agyonhordva, évekig, sosem bolyhosodott, nem veszített a színéből se. Másik dolog: a budmil pólók sokkal olcsóbbak a Lonsdale-nél, tehát nem anyagi oka van, ha vki Lonsdale-t hord, sokkal inkább "csórósabb" a budmil-t, mert az a plázában pár ezerért utánad dobják...
2012. nov. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Fotogénke:


Ha már a márkákat akarjuk sorrendbe tenni, akkor leírom a véleményem.

Középiskolás korom óta márkás ruhákban járok, rengeteg cuccom volt/van különböző márkákból. Ha itt MO-on a 4 legismertebb/minőségileg sportmárkát kéne sorrendbe tenni, szerintem kb így alakulna a helyzeta többség szerint: Nike, Adidas, Puma, Budmil. Ennek ellenére én a Budmilt messze az első helyre tenném minőségileg, mert vannak felsőim tőle, amiket 12 évvel ezelőtt középsuliban hordtam, és még most is alkalmas utcai viseletre, bár mint írtam munkáspólónak fogtam be ezeket, még a nyomott felirat sincsen kitörve rajta. Na ez minőség. Nem úgy, mint a gagyi Nike márka, aminek minden cuccával szívtam, egyszerűen gagyi márka. Az én sorrendem a következő: Puma(a kinézet miatt előzi meg A Budmilt), Budmil, Adidas, és fos Nike.

Szóval lelehet csórózni a Budmilt, illetve tényleg nem a legjobb kinézetű cuccai vannak, de szerintem nagyon jó minőségileg.

Amúgy mint írtam, én a Budmilt, Adidast munkásruhának használom, mivel 10 éve kezdtem el Diesel ruhákat venni, illetve az utóbbi 5 évben Diesel és Armani ruhákat. Hidd el, tudom mi a minőség, és ezek márkák után sem szólóm le a Budmilt.


Picit azért dühüdtem be, mert lecsóróztad a Budmil-t. Most vettem Diesel báránybőr kabátot magamnak 725 EUR-ért +15 EUR volt a szállítás. Hosszú ujjú pólót 210 EUR-ért. Nem tudom hogyan esne, ha én is lecsóróználak a Lonsdale cuccaiddal?

2012. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
"akin Lonsdale cuccot látok, hogy nincsen pénze márkás ruhákra" akkor te sem tudsz külömbséget tenni,csöves utánzat,és eredeti között,mert az erdeti legalább 12-13Ezertöl kezdődik...nem a hamis s*z*r,amit rádvernek pár ezerért a piacon,meg a legtöbb kamu boltban...mint a Plázában is,a millió tucat FOSSSSSSH
2013. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kedves 6-os válaszoló idejött f....t méregetni, gratulálok. Sznob b..i.
2018. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!