Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok, nők! Ti hordtok...

Magas lányok, nők! Ti hordtok magassarkút? Nem érzitek kényelmetlenül benne magatokat?

Figyelt kérdés
Én 174 centi vagyok. Annyira szeretnék szép nőies magassarkúkat hordani, de ha csak egy 5 centis sarkú cipőt fölveszek, úgy érzem, hogy mindennél és mindenkinél magasabb vagyok, és kényelmetlenül érzem magam. Ti hordtok magassarkút? Ha igen, mekkora a sarka kb. Milyen magasak vagytok?

2012. okt. 4. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

172 centi vagyok és hordok.

Imádom őket,rengeteg van, 10 centi az átlag,de van 12-14 centis is (azokat ritkábban hordom,kevésbé kényelmesek).

Nem érdekel hogy mmár nem nőtt nagyra.


Párom 175 centi,magassarkúval én vagyok a magasabb,de őt sem zavarja,mert imádja a csini szandáimat,csizmáimat.

2012. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 182 centi vagyok.5-6 centis sarkú cipőt még felveszek magasabba már nem tudnék járni:)
2012. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 183 cm vagyok és hordok. Hétköznapokra csak 6-8 cm de alkalmakkor akár 10-12 centis magassarkút is felveszek.

Az a véleményem hogy ha már magas vagyok és laposban is magasabb vagyok a legtöbb embernél akkor az a 10 centi nem oszt nem szoroz de az biztos hogy ilyenkor még jobban megnéznek.

2012. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

én csak 169 cm vagyok, de gíy is nagyon rosszul érzem magam...

Bezzeg az alacsony lányok olyan aranyosak, én meg egy zsiráf vagyok....

na mindegy, ez van, ezt kell szeretni.

2012. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
én 14 éves vagyok, 180 cm és vett az anám most nemréd egy magassarkút, na mondom vidd a fr*cba és is én vagyok az egyik legmagasabb az osztályban, nemhogy még magassarkúba. De egyébként a barátnőim mindig mondják, hogy hülye vagyok vegyek föl nyugodtan, mert vékonyítja is a lábat, és szerintük tök szexi lennék benne.
2012. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
178 centi vagyok és imádom a magassarkú cipôként. Néha laposat is hordok, de már hozzászokott a lábam a 10-12centis cipôkhöz, így naponta ilyeneket hordok. Egyáltalán nem fruszrtál, sôt, az idegesít, ha nincs rajtam. Szerintem Téged se zavarjon:)
2012. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!