Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann-ban vettem egy...

Deichmann-ban vettem egy cipőt és kezd szétszakadni. Ugye nem kell az eredeti dobozában visszavinni? (Még tart a garancia)

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
De szerintem igen, mivel azon van a vonalkód + blokk is kell.
2012. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

mi pont a héten vittünk vissza kettő cipőt is..... csak eredeti dobozban fogadták el...

ja és senki ne vegyen cipőt a deichmannba.. ismétlem SENKI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! egy semmirevaló selejtek....... az hogy egy hét múlva lejön a talpa.... tiszta szégyen... lasaan az occcsoooo kínai cipő is jobban bírja....

2012. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Doboz, blokk kell hozzá!
2012. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak eredeti doboz! Akkor hol vegyek cipőt, ami hasonló, mint a deichmann, nem drága, jó a minőség és nagy a választék?
2012. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" Akkor hol vegyek cipőt, ami hasonló, mint a

deichmann, nem drága, jó a minőség és nagy a választék?"


jó a minőség???? 10 ezerért meg ku**a drága az a cipő amit egy hét után vissza kell vinni. ... szóval..... deichmann meg a minőség..... nah persze. ...

2012. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A deichmann jó, de nem a 5-8000 Ft-os cipőt kell venni.

Pl: egy Nike ott a legolcsóbb és az minőségben is jó!


NEM KELL A DOBOZ!

Most voltam ott. :) Amúgy nagyon rendesek voltam! Az eladó mondta, hogy akár a pénzt is vissza lehet kérni!

2012. okt. 4. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én a.héten vittem vissza a cipőmet.... azt momdták nem adhatják vissza az árát hanem le kellett vásárolni.... ez a deichmann egy rakás sz*r
2012. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogod van feljelenteni!
2012. okt. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!