Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni a hideg időre...

Szeretnék venni a hideg időre egy fekete bélelt platformos csizmát. Lehet velúr anyagú is. Mit javasoltok, és hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
L/17

2012. okt. 5. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekemis velúros anyagú csizmám van és imádom:) bár mi vettünk hozzá sprayt a deichmanba de énis pont most nézek bélelt platformot..következő áldozat de szerintem az anyagával nem lesz bajod max a beszerzésével
2012. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly vettem, de nem velúrosat. Nagyon kényes anyag, főleg a lucskos, sós hó totál kikészíti. Bármelyik kínaiban lehet kapni, ha márkásat akarsz az Árkádban is láttam.

Nekem térd alatti szárú van, de idén szeretnék, vagy térd föléset vagy combig érőt.

Javaslásnak azt javaslom hogy csúszós, havas időben ne menj el otthonról egy ilyen csizmában ;)

Én csak akkor szoktam menni benne, ha tutira nem taknyolok el benne az időjárást tekintve.

2012. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Tamarisban vettem ilyet tavaly. Nagyon tudom ajánlani, mert jó meleg, és recés a talpa, szóval hóban, latyakban sem reménytelen hordani. Sajnos elég drága volt, de szerintem megéri kifizetni. A lakótársam amúgy most a Humanicban vett egy jó melegnek tűnő platformos csizmát, de annak szinte sima talpa van, amilyen az ilyen csizmáknak lenni szokott sajnos.
2012. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!