Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen stílusú szegecses csizmákról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. okt. 6. 16:20
 1/4 anonim válasza:
szerintem nagyon jó. most a divatba is visszajött cicanacival, de hasznos is nekem is ilyen van, nem csúszok el benne ahogy rohanok a villamoshoz vagyvonathoz, és nem magas a sarka ami télen számomra szintén veszélyes :D szóval csak ajánlani tudom.
2012. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek én sem szeretem a magas sarkút télen mert félek hogy elcsúszok benne :D szerintem is jól néz ki:)
2012. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan van, mint a 2. képen, úgyhogy nyílvánvaló, hogy nekem tetszik. :) Szerintem szuperül tud mutatni, ha ízlésesen felvagyok hozzá öltözve. Sokan lefikázták, hogy olyan, mint egy lovaglócsizma, de szerintem azok még nem láttak lovaglócsizmát, mert még csak nem is hasonlít...
2012. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fanni1713 ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jól néz ki
2012. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!